Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacess

    tag

    válasz atos19881101 #125543 üzenetére

    Olvasom itt a történeted ami egy olajcserével indult... hát nah' nem semmi, őszinte részvétem!
    Nem vagyok egy agresszív ember, sőt, de ezek után úgy b@sznám pofán azt a "szerelőt" ahogy illik. Aztán azzal folytatnám a helyedben hogy azt a kandácsolt csövet mihamarabb cserélném, akár bontottra is mert még talán az is jobb ennél. Az Én szerelőm ilyen után nem állna meg előttem az fix.

    Én is tegnap voltam olajcserén + minden szűrő, és ugye a termosztát. Annyi történt hogy elpattant egy bilincs ami a gázolajszűrő bemenő csövén van. Ekkora méretben nem volt a szakinak pont olyan ezért egy roppantósat tett rá, hétfőn megyek venni gyárit, egyből négyet.
    Viszont ezt a kis apróságot is úgy adta elő mikor mentem az autóért hogy "bocs, nagyon sajnálom, pont nincs ekkora méretben de nem lesz vele gond" és még tonnányi szabadkozás egy ilyen apróság miatt.
    Jah, azóta a vízhőfok mint a szög!

    szerk.: az nem lehet hogy a "szerelődnek" van valami tanulója vagy inasa és vele csináltatta? Egy ismerősnek még nagyon régen emiatt lett gondja, nem is kicsi.

    [ Szerkesztve ]

    Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

Új hozzászólás Aktív témák