Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz focvis #123702 üzenetére

    Szuper is az, amikor feljelent a szomszéd, mert este 10kor túl hangosat fingtál :DDD

  • lenko

    aktív tag

    válasz focvis #123702 üzenetére

    Te is fogadd el, hogy lehet venni jó állapotú 10en évest, csak kicsit jobban zsebbe kell nyúlni a vételnél.
    Ez kb. kemény 400-500e Ft-ot jelent. Jó sok pénz mi? :D
    Az meg, hogy másnak nem kell 4-5-6M forint, nekem csak azt jelzi, hogy milliós nagyságrendű a fizetése, vagy bolond...

    [ Szerkesztve ]

    Az embereknek fáj az igazság!

  • Z0mbi

    senior tag

    válasz focvis #123702 üzenetére

    Osszefoglalom a sajat tapasztalatom hatha megsporolom neked az utat :) :
    Ha egyszoval kene jellemezni:
    dogunalom.
    Kicsit furan hangzik de ismeroseim kozul azoknak jon be igazan akiknek a vermerseklete olyan mint egy Sved es Izlandi szulok torvenytelen kozos gyerekenek :D
    Szoval nem tortenik ott semmi. Ami tortenik az mu, mesterseges. Az utcak tisztak, az emberek betartatjak mindenkivel a szabalyokat torvenyeket. Ha vasarnap kimersz teregetni vagy hust kloffolsz akkor feljelent. Minden rendsz szerint mukodik. Ez elso korben nagyot ut minden Magyarnak. Pontos vonatok, buszok, hatekony hivatalok stb.
    Mindennek koszonhetoen iszonyat bipolaritas van. Az emberekben ugyan ugy benne a feszulteseg. Nem toleraljuk a striciket, a kurvaknak drive-in kunyhot epitunk. Svajci ferj feleseg kulon haloszobaban alszik, szukseg van a kurvakra. Efelett szemet hunynak. Kivulrol latszon minden szepnek jonak.

    Te akarmennyire kozossegi ember leszel, lesz egy hatar amit nem lephetsz at. Kulfoldi vagy. Gyapotszedo.
    A vicc az hogy a nokkel hasonloan bannak. (a svajciakkal) Ami eleg hihetetlen hogy van kanton ahol ha jolemlekszem 79 ben adtak szavazati jogot a noknek :D (kinaban elobb volt)
    Szoval azert ha az ember a melyere as a dolgoknak akkor latni fogja hogy ott sincs kolbaszbol a kerites.

    Teny hogy a kinti penzbol ott meglehet elni, ha itthon koltod el akkor vicc hogy mennyire jol lehet belole elni :D de itt vege is a dalnak. Ha kimesz csak a penzert menj aztan gyere vissza :)

    Nekem hianyzott a haveri kor, a csalad, a balaton, a langos, a budos pesti utca, az hogy az emberekkel magyarul beszelek... (mondom ezt ugy hogy eletemben 13 evet eltem kulfoldon..megszokhattam volna)
    Szerintem itthon most akinek van egy szakmaja amihez ert az jol tud boldogulni. Legyen asztalos, autoszerelo, orvos vagy arufeltolto! (bolcsesz....na az nem :D)
    Na ennyi...nem irom le az elettortenetem a VAG forumban.

Új hozzászólás Aktív témák