Új hozzászólás Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    Most mentem néhány versenyt külföldi szervereken NAGT moddal: Birmingham, Mid-Ohio, Road America. Amit kipróbáltam: Viper, Corvette C6, Volvo.

    Minegyikkel ugyanaz történt, hiába volt minden beállítás. Annyira finoman vezettem, amennyire csak tudtam, a G25-nél elég precízen lehet adagolni a gázt, de hiába.

    Az első gumik pár kör alatt elmelegedtek, átlagban 126 fokosak voltak verseny után.

    Mid-Ohio-ban első lettem, mert volt egy nagyon gyors srác, aki előttem volt, nagyjából 2-3mp-re, de még látótávolságban, viszont nagyon erőltette a fékezést és hát ez nem jött be. Az egyik füstölős fékezése után blokkoltak a hátsó kerekei, kipördült és már nem is ért utól. Viszont: 19-en indultunk, csak 10 kör volt a verseny, a társaság fele kiesett és nem karambol miatt. Az utolsó körben annyira nem tapadtak a gumik és annyira alulkormányzott volt a kocsi, hogy úgy fordítottam be a kanyarokba, mint valami kamiont.

    Szóval nem tudom, hogy lehetne ezzel a moddal endurance versenyeket menni, esetleg 10 körönként kerékcsere.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák