Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    Amennyire én tudom marad 125cc-ben, voltak nem egyértelmű mondatai, pl. pont az említett RTLklubbos reggeli beszélgetésben utalt arra, hogy a megállapodás szóbeli volt....ami ugyan érhet uannyit mint egy szerződés, de még nem full letisztázott hogy mi lesz szvsz.
    Bizonytalan vagyok én is, mert ha marad az egy teljes fejlesztésű motort jelent neki jövőre a 125cc-ben, tehát fullosat.
    amennyiben viszont ha felmegy, akkor nem tudom...valszeg világbajnokként járna neki, de a hogy mit állapodnak meg azt sosem tudni, eddig az össze jónak hangzó szerződésben volt vmi kis gebasz, mégsem teljes értékű versenyző, mégsem teljes értékű motor..ilyesmi.
    Viszont a másik oldalról meg ott van az, hogy sztem Gabi 250cc-s motoros, szvsz jobban teljesítene ott, és a VB cím ad neki annyi többletet, hogy bárkinek ellenfele lehet már az első évben a 250cc-ben.

    A Faubel-s esethez meg sztem, ha Gabi lett volna hátrányban, akkor az itteni 'csak sportemberhez méltóan' véleménynek megfelelő motorozással már a futam elején odaadhatja a VB-t Faubel-nek.
    Megint szvsz, és akkor viszont megint más lenne az általános vélemény...jönne nem elég harcos, nicns meg benne a spiritusz, ..meg ilyen hülyeségek.
    Világbajnokként menni valahova teljesen más mint VB másodikként.
    Tudja ezt már Faubel is, azért mondogatja magának hogy szerinte ő a világbajnok... :)

Új hozzászólás Aktív témák