Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz rbalint88 #49624 üzenetére

    Igen. A computer szerint 30 km-re elegendő gázolaj volt az autóban, beálltam az OMV-hez, ahol még életemben nem tankoltam, betettem a pisztolyt, majd elkezdtem szaglászni, hogy hol folyik a benzin, merthogy olyan benzinszag van... Aztán észrevettem, bazmegoltam, hívtam a szerelő haveromat (aki kb. 15 évig szervizelt VW szakszervízben, szervízvezető is volt), mondta, hogy szívassam le teljesen, majd a jobbik gázolajjal töltsem tele, és nem lesz gond... A kutasnak persze volt telefonszáma, ki is jött a mentő, aki szivattyúval szárazra szívta a tankot (a computer szerint alig volt benne, 20 litert tankoltam, 28 litert szívott ki), de annyira, hogy gépkönyv szerint 70 literes tankba belement 72 liter gázolaj...

    Persze drága móka volt, kifizettem ugye a 20 liter 100-as benyát, meg az egyáltalán nem szívbajos autómentő díját (amiből a kutas nyílván megkapta a jutalékát)...

    Én voltam a hülye, de azért az OMV is bassza meg, hogy a pisztolyon csak egy baszom nagy reklám van, semmi utalás arra, hogy dízel vagy benya. A Shell-nél ez sokkal egyértelműbb, ott szerintem össze sem lehetne keverni: benzin piros, gázolaj fekete.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés