Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz t_a_m_a_s #42901 üzenetére

    Ja persze, hogy písz, csak leírtam az én oldalam.
    A kipattogzás lehet attól is, hogy nem készíted fel előtte rendesen a szőrzeted és a bőröd. Preshave gyanánt vagy veszel erre készítményt, vagy közvetlenül egy kiadós tusolás / kádas fürdés után borotválkozz. Akkor felpuhulnak a szőrök és nem lesz annyira megterhelő a pofázmányodnak. A penge is lehetne hibás, de ha csuda százkéses, akkor az kilőve.
    Amúgy én simábbra borotválom ezzel szerintem, de mondom, nem az a lényeg, hanem maga a hangulata az egésznek. A naponta pedig barokkos túlzás volt, inkább kétnaponta.

    Korfüggőnek meg nem tekinteném ezt. Mindenki azt érzi szarnak amiben éppen benne van. Amikor érettségizik valaki akkor a világ végének érzi, egyetemen már csak röhög rajta, aztán amikor már gyerek van akkor a vizsgaidőszak picsafüst, amikor nő a gyerek akkor a totyogós nyűgei a picsafüstök akár, stb.
    Nekem is stresszes az élet és hajtás van, attól függetlenül, hogy se gyerek se ilyesmi. Ebből pedig jó egy kis pihi.

    @zéé: Na te meg tudtad fogalmazni azt amit én nem. Ez is fontos szempont. Pipázni mostanában ritkán már csak, de azt is ezért imádom.

    @aleister: Te! Ha hozol formás seggű, feszes csöcsű lánykákat minden nap, amikor borotválkoznék 15 percre, akkor olyan szőrt növesztek, hogy külön magamra kell kötnöm.

    [ Szerkesztve ]

    "Super perfundo on the early eve of your day."

  • Real_Necro

    veterán

    válasz t_a_m_a_s #42901 üzenetére

    Nálam is Mach3 van, még a sima... próbáltam az újakat is, de akkora fejük van, hogy nem fér be a nózim alá (tudom nagy az orrom) :D . Egyébként én szeretem ha sima a bőröm, bár csak kb estig/max másnap reggelig tart.

    Kipattogás szintén van, nálam pl este alvásnál ahol redőzik a bőröm, ott jellemző.Nem tudok vele mit tenni, igyekszem 4 napig eltolni a borotválkozást, utána jobb... Teafa olaj, párom sminklemosója szépen fertőtlenít, néha érdemes este alvás előtt rendbe rakni a bőröd.

    Egyébként wc papír topic nincs? Én a 4 rétegű aloe verara esküszöm... :DDD

    Ja öreg kori nyavaják. Nekem van egy kis nano akváriumom, azt dédelgetem. Mellette citromfát nevelek a panel erkélyén, tavaly lett 1db grapefruit nagyságú termés. Nagyon finom volt. Tulajdonképpen itthon a virágokat is én gondozom, ültetem át, (szórom ki ha tönkrement) nyírom amelyiket szükséges. Elvagyok velük és mikor tele vannak virággal van egy kis siker élmény is. :P

    [ Szerkesztve ]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

  • Studi

    addikt

    válasz t_a_m_a_s #42901 üzenetére

    De písz, linkeljünk inkább puncit borotva helyett!

    Ok, de bozontosat, vagy borotváltat? :)

Új hozzászólás Aktív témák