Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz adalbert1 #9039 üzenetére

    Ez a contributed rake be tudja csapni ám az embert ha nem figyel. Voltam én is úgy vele, hogy " benézünk a határeset lappal, ha el is dobom késööbb legalább gyüülik a rake" felkiáltással limpelgettem, persze csak a pénz csorgott el vele.

    Más. Van olyan pókerkliens ami munkahelykompatibilis? Olyanra gondolok, amihez nem kell semmit telepiteni, nincs csillogó-vilogó felülete, sööt asztalok sincsenek, hanem egy szövegdobozban megy a játék.
    Lehetne ilyen java alapú, mondjuk fent egy vonalban lennének a játékosok nevei (vagy egy oszlopban inkább) mellettük, hogy van-e lapjuk, vagy eldobták már. Alul meg menne hogy mik a közös lapok, mekkor a a pot, mekkora az aktuális emelés stb.
    Valami olyan lenne mint egy hand history csak áttekinthetööbb kompaktabb formában.
    Ez mehetne munkahelyen is, aki csak felületesen rápillant a monitorra nem látna mást mint egy csetablak szerüüséget.
    Le lehetne dobni tálcára, vagy kicsiben valahová. Alapból mondjuk nem mutatna mást, mint a neked osztott lapokat, meg a boardot, meg hogy emet-e valaki, kicsoda és mekkorát.
    Rutinos 10-12 asztalozók úgyis megszokták már, hogy csak rápillantanak a lapjukra, a boardra és dobnak, csekkelnek, vagy emelnek néhány pillanatnyi kiértékelés után.
    Ez itt is menne egy kis megszokással.
    Ezt le kéne védetnem. :)

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák