Új hozzászólás Aktív témák

  • ktg3

    őstag

    válasz viharhozo #11743 üzenetére

    attól függ

    mint mondtam a villain 11/4 es ha nem emel preflop akkor nem tudom eldobni a 88at mert, úgy gondolom hogy azért TT vel emelne, ha meg nem akkor benyaltam..
    ha viszonyt emel preflop és ugyanezt a linet csinálja akkor is,,, hááát nem tudnám dobni sztem

    mindenki más ellen simán tolnám 88cal

    ez pont olyan mint amikor vakharcba ugyanilyen nit ellen 92s sel befloppolom a flöst tolom neki, meglepő módon flopon commitálta magát, és már cheten kérdeztem tőle, hogy neked akkor milyen magas flössöd van???
    konkrétan nagyvak voltam kisvakból egészített emeltem és eltalálta a flop mind2-nket rendesen.
    szal biztos voltam benne hogy ő is befloppolta a flöst csak azért toltam be flopon mert nem emelt rám kisvakból, így pici sc esetleg sgc ra tettem..
    ezért pusholtam én is flopon
    mutat A7s --> nem lepődtem meg
    amúgy kikértem időt meg minden gondoltam, hogy ennél a nitnél nem lehet kisebb flös, de nem bírtam elengedni, pedig csak 20nv om volt bent a potba amire 50nv ig raise-elt

    amit linkeltél handet én tuti nem dobtam vna, és nem is így játszanám, sztem sima flop raise lenne a line-om, és gyakorlatilag any 2 turnön bet/call-oznám

    ha flopon tolja vissza akkor elgondolkoznék de akkor sem hiszem, hogy el tudnám engedni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák