Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #68 üzenetére

    Most beszéltem velük, tehát a helyzet:
    Két egyforma pálya van. Az egyik földszint a másik emelet, de az öltözők és zuhanyzó (ha van rá igény) az emeleten van, így arra gondoltam az lenne a kényelmesebb.

    Jelenleg Dec. 21. szombat délutánra minden hely szabad.
    Fél órát sajnos addig nem tudnak adni míg nem látják azt, hhogy vagy nem fog betelni és belefér, vagy valaki más is kérné így és kijönne egészre, mert a bevétel az bevétel és ilyen távlatból fél óra kiesést sem akarnak.

    A foglalást lemondani vagy módosítani a kijelölt napot megelőző 72 óráig lehet, különben a pénz az övék ha megyünk ha nem.

    Szerintem az alapján amit írtatok 3 és 6 óra közötti sávban lenne legjobb kijelölni azt a két órát.

    Én két embert hoznék ha nem gond, bizt ami bizt, de mondjuk két órába még a 15fő azaz 3 csapat is beleférne... Én már most várom a dolgot, szóval örülnék ha csak közülünk eljönne legalább 8 fő.

    Ha megfelel legalább az idősáv, és megvannak a fix jelentkezők és egy alap létszám amit a foci megkövetel, akkor akár egy gyors online szavazás hogy mondjuk 3-5 vagy 4-6 és ha megvan az egyikre a többség akkor hívom is őket.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák