Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz DemonDani #3483 üzenetére

    asszem nem véletlen, hogy a FI volt a leghangosabb a kevláros gumikkal szemben. a múlt heti formájukhoz képest most sehol sem voltak.
    asszem a mclaren viszont nyilatkozott olyasmit régebben, hogy az acélos gumik máshogy deformálódnak, mint amit vártak, emiatt is gyengék, szóval lehet az ő formajavulásuk betudható a mostani kevláros hátsóknak, vagyis lehet hogy beállnak erre a szintre az idény hátralévő részében. mondjuk a teljesítményükhöz képest még így is piszok drágák, max csapatban érheti meg berakni őket, az idény végén, FI/Toro helyett, ha már nem tudsz mire költeni :) de azért bőven nem említeném őket egy lapon a ferrarival :D
    ami meglepett, hogy a szintén hangosan tiltakozó lotus ilyen erős volt, ez mondjuk nyilván betudható az extrém melegnek is, kíváncsi vagyok a teljes úgy gumikon mire mennek később. mondjuk Rai nyilatkozott olyasmit, hogy tök mindegy milyenek a gumik, ők erősek :D

    ha most tippelnem kéne egy erősorrendet, akkor valami ilyesmi lenne:
    RB -> lotus/ferrari -> ferrari/lotus -> mercedes -> mclaren -> FI -> toro -> sauber -> williams -> marussia/caterham -> caterham/marussia

    qgetata: én Massára nem igazán alapoznék. hányszor dobta el az autót idén? :U lehet magyarázni, hogy műszaki hiba így meg úgy, de ennyi szerintem már nem lehet véletlen. és nem hiszem hogy szándékosan a ferrari cseszik ki vele...

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák