Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz FireKeeper #3137 üzenetére

    Igen, a RIC, SUT, MER, FER, LOT csapat nagyon jónak tűnik Kanadára, de a ligában ez senkinek sem fog beférni, sőt az egész játékban sem hiszem, hogy 5 embernél többnek :D

    Ha már brainstorming (ami jó dolog :) ), meg kell jegyeznem, hogy nem értek egyet jpm-mel azt illetően, hogy Alonso, Kimi és Vettel már túl drágák, nem éri meg betenni/bent hagyni őket. Ha mást nem, majd a szezon végére a saját bőrén megtanulja, hogy ebben a játékban az árfolyam a legtöbb esetben fontosabb, mint a pontok száma, annak ellenére, hogy végül utóbbi dönt. Főleg így az évad első felében! Aki ezt érti, az már kezdi kapisgálni a játék lényegét ;) Az egy futamon várhatóan legtöbb pontot hozó összeállítás sokszor nagyon távol áll a hosszútávon várhatóan legelőnyösebb konfigurációtól.
    Persze lehet másképp is gondolni nyugodtan. Mindenesetre egyszer már első, egyszer pedig kb 110. lettem ebben a játékban (az összes 8-10ezer játékos közül), a Ph!antasy F1 ligában pedig eddig mindhárom évemben az első ötben végeztem (idén sajnos megszakad ez a szép sorozat...), szóval talán sejtem miről beszélek. :P

    Kanadában is jó lehet a Merci, de kétlem, hogy ez a futamgyőzelemre is elég lesz... Lotust választanék helyettük, ha nem lenne Grosjean büntetése. Így viszont célszerű jól meggondolni, hogy melyiket választja az ember. Még az sem kizárt (a Merci gumikezelési, illetve a Lotus Grosjean kezelési :D gondjait tekintve), hogy a McLaren mindkettőnél jobb vétel. Olcsóbb, jó a gumikezelés, és aránylag két normális pilótájuk van.Az autó meg kezd magára találni és 2 erős pontszerzés szinte minden futamon benne van, azzal meg hamar adott az 50+ pont. Persze a Merci már edzésen össze szokott szedni 20-25öt, így sanszos, hogy ők jelentik Kanadára a legjobb döntést.

    McCartman: Grat, a 260 pont így a szezon harmadánál már nagyon izmosnak számít. :)

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák