Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    Aki "túlélte" az elmúlt évet annak :D
    -aki nem élte túl annak a zomilandban jó @gyatlan való(tlan) világ nézést :DDD
    Boldogabb Új Évet Kívánok!

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Emberek ill. izé robotok ezt nézzétek:

    [link]

    a második robotka az fantasztikus főleg a végén amit mind na ott a LOL

    mint is "mondott"=rappelt Fluor bácsi - mit csinál 2 kicsi legó? :DDD

    - ugye ugye rossz @z äki rosszr@ gondol :K

    ez meg aztán mindennek a teteje

    katonai

    és ez amit már látunk is!!! - mi lehet a tarsolyban

    Lépegető Atombombatehén - bemegy Indiába -ugye ott szent állat - és felrobban utána már lehet menni az istennőhöz panaszért ;)

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó:

    Samsung F3 HD502HJ
    -3 nap garis 2010.07 gyártás - 100/100 HDD
    - GARIS (2011.01)- hibátlan, 2014.01-ig garis - 100/100 HDD Debrecen

    Teljesítmény:
    500 GB tárolókapacitás
    7200 rpm
    SATA csatoló
    16 MB puffer
    NoiseGuard™
    SilentSeek™

    HDD: HITACHI 750Gb SATA 2008.06 gyártás

    Tápok:
    BE-QUIET táp tipus:BQT E5-400
    CHIEFTEC táp tipus:GPS-400AA

    Medion 7134 TV tunerkártya - Philis chip 7134

    Tel:
    SE V630i független + töltővel

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Apa játék közben miért fagy le állandóan a gépem?
    - mert piszkos a fantáziád és a géped kisfiam! :D

    Ime:


    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Roadstar RU-200PLL MP3 fejegység - SD/USB AUX fejegység + Magyar leirás + Kabel rögzitő + 2oldalas kiszedő sin+ 1év (-2hét) garis (Cora 2011.06.25 vétel)

    Gyártó Roadstar
    Kategória SD/MP3-as fejegység
    Multimédia MP3, WMA
    Zenei teljesítmény 4 x 25W
    Lejátszható formátumok SD kártya, USB
    Rádió RDS
    CD/DVD/MD váltó vezérlés nincs
    Távirányító nincs
    Előlap levehetõ
    Kijelző FL kijelző
    Gombsor megvilágítás kék
    Extrák AUX bemenet, SD (8GB!!!!!) /MMC kártya elhelyezés, USB bemenet
    Garancia 1 év

    Árak: ár

    Dobozában

    - hardvert beszámolok

    +Aki elviszi és nem alkuszik annak tudok adni 1 ajándékot (amit kiválaszthat)

    ár:8990Ft

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Ki nézte már meg a "2012" kötelzőt a netrisk-en?

    brutális különbségek vannak
    a tavalyi " 2 legnagyobb" vesztes idén olyan dijjal jött ki hogy az elképzelhetetlen
    a többiek dija alatt kilóméterekkel
    - nyilván az ügyfelek kellenek aki nem partnered az máshol fizet be - ergo inkább dobjon ide valamit mint másnál legyen cimszóval
    -de ezen "biztosítókra" főleg a legolcsóbbra csak panasz volt idáig - ergo az ügyintézés forditottan arányos a dijjal!!!! - ennek pedig nem lesz jó vége

    pl : 20k kategória alatt 20-30-40% eltérés - idági volt kb 10% szórás 8 nagyobb között most viszont nem számit mennyire nem éri meg amugy -csak mindenki "ide jöjjön" szerintem a "többiek" egy versenyhivatali "eljárást" meginditanak -vagy ha "túléli" a torturát akkor ez "mélyütés"a többieknek

    érdemes elolvasni a www.panaszfal.hu - t még addig mig valaki nem nyomja meg az "onlány gombot" mert utána azért jühet a "cumi"

    -közben a légkorben a szálló por koncentrációja több megyeszékhelyen meghaladja az egészségügyi határértéket - "mit csináljuk ünnep van" - meg "mindenki oda kerül" legfeljebb emaitt kicsit hamarabb...

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek

    Digitális fényképezőgépet.
    Minimális elvárás:
    6MPIX - 3x Opt Zoom - SDHC kártya támogatás + USB kábel + Magyar leirás
    Maximális elvárás
    12MPIX - 5x Opt Zoom + SDHC kártya is benne +HD felvétel + USb kábel + Magyar menü+ leirás

    Előny:
    -Videófelvétel hanggal (6xx*4xx)
    HD Video (8xx*6xx)
    * be tudsz számolni Hardvereszközt (alaplap/proci/ram...)

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Last men standing IP POST
    -no brain....
    -no pain
    -no fear
    -so hapiness...

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Tanulok vezetni és mivel az autósoktató sokba van és mindig beleszól :D
    ezért a youtube-ról szedtem le oktató videot - net még olcsó - és nem szól be :DDD
    de b@szott nehéz feladok vannak benne alig sikerülnek

    Feladatsor: ezt csináld meg ha tudod2

    ui: autót is keresek a következő feladatsorhoz ;]

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek:

    S775 alaplapot G31 vagy 945Gxxxx chipszettel olcsón
    márka mindegy

    avagy

    S775 alaplapot G41 DDR3-s lapot
    viszont be kell számoljál Celeron D420-t vagy Pentium E2140-t
    ha ASROCK lapod van és még garis is te lehetsz könnyen a befutó

    Eladó még érdekességképpen:

    GEIL ULTRA 2*2Gb 800Mhz CL4 (4-4-4-12) párban - narancs bordás - 10,9k
    ULTRA

    GEIL VALUE 2*2Gb 1333Mhz DDR3 (4-4-4-12) párban - ezüst bordás - 6,9k
    VALUE

    Kingston Hyper-X 4gb-1866Mhz - DDR3 (E-bolt garis 2*2Gb) kék bordás - 9,84k
    Hyper-X

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Sziasztok

    1 kis motorolaj viszkozitás -kenőképesség vs autószerelő tanulmány

    ezt érdemes elolvasni mert akinek dizel kocsija van 4-5olajcsere után 300-400k lehet szegényebb a szerelője pedig gazdagabb ha "néphitet követi'

    Motorolaj és ami mögötte van - Opel szgk kötelező olvasmány! :C

    ui: akinek segített és megértett pár dolgot műszaki az írás alapján nyomhat a fórumban 1lájkot erre az írásra

    ui2: EÜ doboz akcióra ez a válasz:
    DON EÜDOBOZ

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Ezért hogy mindenki képbe legyen!
    Itt tart most a kiberfegyver "lebukott" része - amiről tudunk is akkor mi lehet
    CIA , NSA, FBI laborjában

    Megnyugtatásképpen lesz ez személyre szabva :P

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    "Ezért hogy mindenki képbe legyen!
    Itt tart most a kiberfegyver "lebukott" része - amiről tudunk is akkor mi lehet
    CIA , NSA, FBI laborjában

    Megnyugtatásképpen lesz ez személyre szabva :P"

    ui: miközben ezt másoltam be CRTL V-vel a böngésző eltünt - beillesztés nem működött mert nem volt mit beilleszteni - semmilyen vágólapról - több mint érdekes :D
    - most már én vagyok a megfigyelt "célszemély"

    [ Szerkesztve ]

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó vagy nagyobbra cserélhető

    LG W2240S-PN 22" full Hd (1920*1080) , Dobozos
    LG
    2012.01.11-én vásárolt / számla megvan

    23 vagy 24" - monitor érdekelne - esetleg Tv+monitor egyben - gari kell rá!!!

    márka mind1 ASUS-ACER-BENQ-LG-SAMSUNG

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Ami a jégkorszak 4-ből kimaradt és a való világ része:

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Emberek robogóra fel mint látni fogjátok biztonságosabb mint az autó!!

    Robogó

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Gyalogosok másik szemszögből

    A Video csak 21éven felűli és jogositvánnyal rendelkező embereknek szól a többek csak saját maguk ellen vétenek ha megnézik.

    Gyalog_ez_galopp

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó

    SAMSUNG 940NW 19" WIDE - 1440*900 felbontás -ezüst-fekete 14,94k

    Méret: 19" 16:10 képarány
    Felbontás: 1440x900 wide
    Válaszidõ: 5ms
    Kontrasztarány: 700:1
    Fényerõ: 300cd/m2
    Látószög: 160/160 látószög
    Képponttávolság: 0,285mm
    Színmélység: 16,2 millió
    Bemenetek: D-Sub
    Fogyasztás: 42W
    Szabványok: TCO'03
    Méret: 439x327.3x200mm(állvánnyal)
    Súly: 5,9 kg

    ASUS K53U
    Doboz + számla + garlevél + töltő leirás + gyáricd + bontatlan akksi!!!! 82,848k
    Gyárilag Win7 Home Premium van gépen 32bites + matrica az alján!!!!

    Tulajdnságok:
    AMD M780G Chipset -
    AMD BRAZOS E350 - 1,6 Ghz*2 mag /
    2GB DDR3 + 1 hely bővíthető
    /320Gb HDD
    ATI HD6310M -
    - HDMi és DSUB kimenet - VGa teszt:Left 4 dead
    3db USB 2.0 kimenet
    15,6" HD LED kijelző 1366*768 felbontás - Color-Shine (fényes)

    - ASUS gyári garjegy Mádiamarkt eredeti számla
    2014.08.30-ig garos - 23 hó garancia!!!!

    Angol link: K53U

    Beszámolás esetén:
    -asztali gépből lap+proci+ram+vga-t beszámolhatok -

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Kérdés:
    Telenor kínálatában lévő "olcsó okos" telefonok közzül melyik a legjobb ?
    - tudom ez relativ de mindenkinek vannak elvárásai elképzelései
    - meg tudom várni míg betölt a készülék- vagy a készenlétből visszaáll - samsung S II nem veszek e miatt
    - egy procimag elég ha van köztök 50-100-200Mhz akkor értelemszerűen árfüggő
    - márka fan nem vagyok ha a saját márka gyártó jobb
    - kijelzőt lehessen "napfényben" olvasni - mivel "fénybenjáró vagyok" és a téli esték is elmúlnak - bár itt a "kormánynál" nem látok sok fényt csak "alagutakat gyertyával" az sem fényezésre
    - semmilyen "netes" belógatás nem érdekel nem ezen fogok "netezni" - monitort preferálom

    megbízhatóság fontosabb mint a "kűlcsin"
    Garanciában nem állnék sorba mert el tudom "kellemesebben" tölteni az időmet

    Akinek van jó/rossz szerviztapasztalata azt is szívesen várom

    -valakinek van és el akarja adni és még garis min 7,6 hónapot akkor nosza gépeljen 1 sort/1árt - ártani nem árt vele :D

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó

    Mobiltelefon töltő Iphone-Ipad töltő 8,8k

    Power Bank 5600mAh - 4 részes töltéskilelzővel

    Capacity 3,7V/5600mAh 21Wh
    Input 5V-------------- 1A
    Output : 5V-------A

    ALUMINIUM LED HEADLAMP - fém burkolatú fejlámpa

    CREE Q5 50W LED
    3,7V akkumlátor benne és 230V töltő 9,9k

    Dunhill és éjszakai menőknek
    Autószerelők ill. villanyszerelőknek ideális karácsonyi ajándék

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Anti-BUÉK:

    Boldog (windows95/98/98Se/Me/2000 /NT Sp6-s /Xp/Gyinta/Cseven/Makk 8-s ) Újrarakós Ésjavítós Kékhalált - még kivánni sem kell mivel minden honi és külhoni User és Júzer ezt csinálja legszívesebben Tavaly* és Idén is* ** ***

    * forrás a Jó Isten és a Pokol "káromkodási" regisztereiből törptént kiolvasás után nyert adatbázis
    illetve népies szájhagyomány útján kocsmákban/szórakozóhelyeke/baráti beszélgetések körében végzett-halott kiolvasás után nyert adatbázis ( pl aza kib@.....ott winfos XYZ már megint.......)

    ** Neurólógiai Intézetek Zártosztályán miért nem tudok "winfost felrakni" "baráti társaságok összejövetelei

    *** Miért Boldogok a Pingvinek tanulmány :B

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    EPSON és Hp nyomtató akció!!!!! limitált ideig Ma 21:00-ig - telefonon jelezzetek úgy gyorsabb!!!!
    akinek kell kérem jelezze és nyomtat egész életében olcsón !!!

    legolcsóbb csak nyomtatás

    EPSON S 22 -új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 9500Ft
    T01281-T1284
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 3996Ft/ szett(4 patron) 14ml USA patronok aszinesek +16ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    EPSON SX435W -új 12 hó garancia - multis nyomtató + WIFI kapcsolat 19950Ft
    T01281-T1284 - belemegy a nagyobb is (T01291-T1294)
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 3996Ft/ szett(4 patron) 14ml USA patronok aszinesek +16ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    EPSON BX535W -új 12 hó garancia - multis DUPLEX nyomtató + WIFI kapcsolat 23950Ft
    T01291-T1294 - belemegy a nagyobb is (T01301-T1304)
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 4996Ft/ szett(4 patron) 16ml USA patronok aszinesek +19ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    EPSON WorkForce WF 7015 A3 nyomtató IRODAHÁZAKBA LAN kapcsolat ideális hálózati nyomatatónak -új 12 hó garancia - DUPLEX nyomtató + WIFI kapcsolat 23950Ft
    T01291-T1294 - belemegy a nagyobb is (T01301-T1304)
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 4996Ft/ szett(4 patron) 16ml USA patronok aszinesek +19ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    Hp Officejet 6000 + LAN kapcsolat ideális hálózati nyomatatónak -új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 14500Ft
    920 fekete és +3szin gyárilag benne
    Utángyártott

    920XL fekete és + 920Xl /szinesek 3szin - komplett szett 9999Ft/szett

    HP Laserjet P1102 - lézernyomtató
    új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 22000Ft
    fekete toner gyárilag benne
    Utángyártott az egyik legolcsóbb bele

    HP Laserjet P1102W - WIFI kapcsolat - lézernyomtató
    új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 26720Ft
    fekete toner gyárilag benne
    Utángyártott az egyik legolcsóbb bele

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó hangkártyák:

    Sound Blaster Live 5.1 modellje SB0100
    Kép1
    Sound Blaster Live CT4870
    Kép2

    Sound Blaster AUDIGY 1394 - int Firewire 1394 porttal 5.1 két modellje
    SB0090
    Kép3

    Leirás róla: SB_AUDIGY

    PCI PATA RAID kártya ujabb gépekbe:
    ITE IT8212F - 0546 - DXS - chippel szerelve

    AMD 70-st mindenkinek

    GAINWARD HD4850 512Mb D3 - DUAL slot hűtés -doboz-Akció 10,485k (12k)

    Keresek: Am2 vagy Am2+ alaplapot
    lehet integrált vga-val mATX méret
    lehet ATX-s 2 vagy 4 ram slottal
    - SLI vagycrossfire nem cél

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Sziasztok!

    EPSON SX100/105/110 - nyomtatónak hulladék tintagyűjtő megtelt
    probáltam 4.3-s ez már új neki

    csak ez az egy program van ami ki tudja ütni - kiirja a lejárati %-t az új 1éves 37,14%-t nyomtattam vele

    kódot kér - kódból működöt nem könnyű szerezni

    http://www.2manuals.com/reset_wic.php
    WIClink

    van akinek hasonló a problémája - mert a sráctól lehet kódot venni viszont akkor "többet érdemes"

    összetársulásnak van értelme - és akkor "aki körön benne van" annak lesz 1 még 10.000 oldalt tudó nyomatója olcsó patronnal - vagy aki ilyet csinál az most diszkont áron tudja megcsinálni

    akinek van "működő" kódja az is oké - rendezem felé
    akinek van/ lesz hasonló hasonló problémája azokű
    progi kiirja a lejárati %-t az új 1éves - és közel van neki a vég 70% fölötti jelentkezését várom

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Neten vannak Hasznos dolgok is - egyre ritkábban....

    Ez az:
    Keresd+( no nem a szőkét)

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    ELEMZŐ statisztika

    Megkerestek többen is minket - gondolom másokat is - befektetéssel és miegymással kapcsolatban

    Gondolom mindenkinek azt mondják hogy felmérnek és Neked vagy nektek személyre szabottan adnak ajánlatot - közben csak annyi változik
    megkérdezik:
    - mennyit tudsz félretenni havonta
    - mennyi ideig ér rá a pénzed mire fel szeretnéd használni
    - mennyi az a célösszeg x idő múlva amivel rendelkezni szeretnél ( ez főleg nyugdíjnál)

    leszűkítettem a sok "ajánlatot" - nyilván azokat amik megkerestek - UNIT LINK-t inkább hagyjuk 3in 1 - három az egyben inkább nagyobb területet fed le de a hozamot nem maximalizálja neked kell követned

    az egyik a célirányosan az egyik legjobb ( azért nem a legjobb mert ez személyre szabott) *-
    a másik inkább gumis jelleg - oda variálod ahova szeretnéd nincs célmegkötés - és nincs havi kötelező fix évente nézik

    akinek konkrét céljai vannak és ezen gondolkodik írjon üzenetet és megkaphatja az összehasonlítást

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Egy kis esti akció: :C

    Okostelefonod nem lenne elég okos - ezzel feldobhatod - az egész életed megmondja előre

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Sziasztok!

    kinek van kidobandó Samsung telefonja ami beázott/ földhöz vágtak /beesett a kólába/ vodkába

    nekem 1db SAMSUNG akkumlátor kell belőle ami 1350Mah -

    Akkumlátor tipusa: EB494358VU

    ezekben a telókban előfordulhat

    SAMSUNG GT-C3330 Champ 2 * SAMSUNG GT-S5660 Galaxy Gio * SAMSUNG GT-S5670 Galaxy Fit * SAMSUNG GT-S5830 Galaxy Ace * SAMSUNG GT-S5830i Galaxy Ace * SAMSUNG GT-S6102 Galaxy Y Duos * SAMSUNG GT-S6500 Galaxy Mini 2 * SAMSUNG GT-S6802 Galaxy Ace Duos * SAMSUNG GT-S7500 Galaxy Ace Plus

    Akinek van kérem jelezze tudok adni neki másik aksit

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Fórumtagok
    Tippverseny: mai napra
    Mi ég itt?

    Második tipp kérdés:
    mennyivel fog fentebb menni a Hardverek ára -a summer-ra- biztosan ?
    segítség / help: - Mo #1 raktára raktárkészlettel elég ami nem ég el azt vízzel locsolva gyári Vízhűtést kap
    harmadik tipp: - ki fogja megvenni "csomagolás sérülten" ?

    Helyes és helytelen megfejtők között nagy adag tapasztalatot adnak :D

    ui: a rosszmájúak / szájúak - tudjuk nincs ilyen ember nem volt/nem lesz - miatt az esemény eléggé sajnálatos több szempontból is: "gazdasági" anyagi/erkölcsi/munkahelyi - ami meg fog szünni
    "társadalmi" legfőképpen környezetvédelmi - mert az a finom műanyag ami most ég az nem okoz csak halálos/ rákos lerakodást a tüdőben

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Sziasztok!

    Az "örök autós téma" vagy + Ökör Autós Téma - Ö.A.T.

    Mikor mit vegyünk helyett - most mit NE VEGYÜNK - van inkább
    Egyre többen +engedhetik maguknak 2. autót is igy már családon belűl gyűlik a tapasztalat - és sógorok-komák barátok uncsitesós és munkahelyi körben simán van 10 márka kb 20-30-40 autója 10-12 éves időintervallumon belűl is
    NAGYMÉRTÉKBEN látszik a technikai fejlődés/BAKI / KONSTRUKCIÓS -faktor is
    Kinek milyen autó "MÁRKA" jön be tetszik kaszni felni szín -azt most hagyjuk
    Kinek milyen és mennyi TECHNIKAI "FICSÖR" - kell szükséges - Egyénfüggő
    Ki miben fog meghalni tippelni tudom ruhában - milyen autóban hal meg a 30-40-50 éves NEM AZ AUTÓ GYÁRTÓ HIBÁJA -sajna inkább az egészégügyi hozzáállás az még OKÉ és kb 2 hét mulva ha lesz időm elmegyek

    AKI az utat figyeli és betartják neki is a KRESZ 80%-t legalább - az az esetek 99,76% elég neki a KORMÁNY+FÉK+ GYORS IRÁNYVÁLTÁS opció
    AKI a TELEFONT -INFOPANELT figyeli és betartják neki 80% - OTT KELL TECHNIKAI FICSUR 99,76%-ban - a KORMÁNY+FÉK+ GYORS IRÁNYVÁLTÁS opció MÁR nem müködik
    AKI az utat figyeli és betartják neki is a KRESZ CSAK 20-30%-t
    - az az esetek 50% elég neki a KORMÁNY+FÉK+ GYORS IRÁNYVÁLTÁS opció
    - a másik esetek 50% OTT KELL TECHNIKAI FICSUR 99,76%-ban neki
    AKI a TELEFONT -INFOPANELT figyeli és betartják neki is a KRESZ CSAK 20-30%-t - OTT KELL TECHNIKAI FICSUR 99,76%-ban neki - csak kisebb BALESET lesz belőle

    Ajánlás:
    A SZGK - PÉNZTÁRCA a megvételkor és fent tarthatóság terén is PÉNZTÁRCA FÜGGŐ

    Ezért van annyi tipus és ÉVJÁRAT - és FUTÁSTELJESÍTMÉNY - és FELSZERELTSÉG

    egy autó TIPUST min 5-7 ÉVIG gyártanak (ráncfelvarrás) - ha az a tipus kell 2015 - 8éves 5Mft és neked csak 4MFt van akkor veszel 2013-s vagy többet futott 2015-st
    vagy rosszabb esetben hitelezel és annak mindig megvannak a böjtjei min 3x annyi lesz mire kifizeted/nyügöd mint amit felvettél

    KIVÉTELES esetekben a sógor-koma-barát-kolléga AUTÓSZERELŐ -ez max 3% -vehetsz bármit és abból BÁRMI összejöhet - lehet még egy Prémium is mehet AUGYI BÖMÖS MERCI JAGYUÁR is JÓ lehet de ott matatni kell amikor a csúnya PÉTER kilóméter belefér- vagy elér akkor nullák gyünnek az összeg VÉGIRE - és sehogyan sem a számok elejére

    Város - agglomeráció az esetek 80%-ban ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - esetleg roller/robogó - vagy kicsi/közepes benzin

    Város - agglomeráció az esetek több mint 50-80%-ban ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány kevesebb mint 20-25%
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - - vagy kicsi /közepes benzin
    esteleg kicsi turbo diesel - kicsi tömegű autóval ( KOMBI MONDEO/ SUPERB / PASSAT és társai - 4 (4,2m - parkolás miatt)m hosszabb 1500kg fölötti tömeg nem ajánlott)

    Város - agglomeráció az esetek több mint 20-50%-ban
    ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány több mint 20-50%
    Itt minden játszik ami létezik itt már KILÓMÉTER számlálás van
    Havi 1000-km és 4500Km között -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - esetleg roller - vagy kicsi /közepes/nagy benzin
    Havi 1500-km és 3500Km között kicsi dízel - Havi 2500-km felett között közepes dízel

    -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    esteleg kicsi / közepes turbo diesel - közepes tömegű autóval 4-4,5m
    CSAK otthon tudsz a kertben- ház előtt PARKOLNI vagy GARÁZS legyen a SUHANCOK RONGÁLÁSAI MIATT - egy lámpatest TÜKÖR kb 150-200Eft indul LEDES meg 300eFt (4,2m - parkolás miatt odafigyelni városban parkolóházban )m hosszabb 1500-1700 kg fölötti tömeg nem ajánlott de megengedett

    Város - agglomeráció az esetek kevesebb mint 10-33%-ban maximum ritkán max 40%
    ( pl JÓZSA - autópályafelhajtó nélküli változat) aki napi kb 2-5-10km araszol - lámpáktól-lámpáig - ha eljút/átjut még az ELSŐ sárgán is
    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány több mint - 50-70%
    Itt minden játszik ami TARTÓS létezik - itt már szigorú KILÓMÉTER számlálás van
    Havi 1000-km és 4500Km között -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - - vagy közepes/nagy benzin
    Havi 1500-km és 3500Km között közepes dízel
    - Havi 2500-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált diesel

    - Havi 3300-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált /nagy diesel
    -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van

    közepes/nagy turbo diesel - közepes/nagy tömegű autóval 4-5m
    CSAK otthon tudsz a kertben- ház előtt PARKOLNI vagy GARÁZS legyen a SUHANCOK RONGÁLÁSAI MIATT - egy lámpatest TÜKÖR kb 150-200Eft indul LEDES meg 300eFt
    (4,2m - parkolás miatt odafigyelni városban parkolóházban )m hosszabb 1500- 2000kg fölötti tömeg nem ajánlott de megengedett

    Város - agglomeráció az esetek kb mint 10-25%-ban ritkábban max 33%

    Városok között 90km - 130km óra sebesség tartomány több mint - 66-90%
    Itt minden játszik ami TARTÓS létezik - itt már szigorú KILÓMÉTER számlálás van
    Havi 1000-km és 2500Km között -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van
    - az vagy ELEKTROMOS/ HYBRID autó - - vagy közepes/nagy benzin
    INKÁBB MÁR DÍZEL

    Havi 1000-km és 2900Km között közepes dízel
    - Havi 2000-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált diesel

    - Havi 2500-km felett között közepes TELJESÍTMÉNY optimalizált /nagy diesel
    -váltópont a vegyes használat miatt mindenkinek máshol van

    közepes/nagy turbo diesel - közepes/nagy tömegű autóval 4-5m
    CSAK otthon tudsz a kertben- ház előtt PARKOLNI vagy GARÁZS legyen a SUHANCOK RONGÁLÁSAI MIATT - egy lámpatest TÜKÖR kb 150-200Eft indul LEDES meg 300eFt (4,2m - parkolás miatt odafigyelni városban parkolóházban )m hosszabb 1500- 2000kg fölötti tömeg nem ajánlott de megengedett
    ui:
    Amennyiben -szeretnél lakókocsit vontatni ott nagy köbcentis kell mindenből
    vagy utánfutózol - többet nagyobbat hosszabat
    - mindenből több nagyobb hosszabb és drágább kell - ez az össezfüggés

    "Tök érdekes hogy ugyanazon megy a rinya mint húsz évvel ezelőtt. Akkor is volt egy kemény mag, aki 150 évre akart autót venni és szerintük a modernebb változatok motorjai szarok lettek. Hamar döglenek, stb.
    Aztán az akkori állítólagos fosok a mai napig karistolnak az utakon és azok vannak most emlegetve mint "régi jó, megbízható motoros autók"."

    150évre nem veszel autót ez 100% - de mondjuk 10 év az oké de 15évre is már létezik - mondjuk 2 gyermekig
    3 gyermeknél nagyon meg kell időben "tervezni" mert 3 gyerekülés elég kevés szgk-ban fér el vagy max valami 50-60kg vékony ember/hölgy

    Nincsen fos motor - csak mérnökök tervezik járatják minimum 100-150eKm teszten megy át mire sorozatgyártást kap/kaphat -
    SZERVÍZIGÉNYES MOTOR -na az VAN!!!!! - ezért kérik a 5-7év "kötelezően AJÁNLOTT!!! szervízt" -ennek több a költsége de van PAPÍROD róla és ha BAJ NINCS akkor örülsz
    HA BAJ VAN AKKOR meg -> JOGI út
    -M.o-n ez inkább a lehuzás kategóriájába hajlik el - ez van - menj máshova nem csak 1 szerviz van az országban
    20MFt vagy e fölött ha csak 1 szervíz van és az is Bp-n - és az is hagy kivánni valót akkor több EU tagállam - csak van valaki aki Angolul tud - átviszed SZlovákia/Ausztria /Hotvátba - Lengyelbe - SZERVÍZBÉLYEGZŐ- AZ BÉLYEGZŐ
    TISZTELET a JÓ és BECSÜLETTEL DOLGOZÓ SZAKSZERVIZEKNEK -amit itt kell ajánlania topicban - megyeszékhelyenként nem csak 1 van - legyen több pénze és embere a jobbik szervíznek
    Aki meg taknyolni akarja - futóművet/ kormányművet - motort - LELKE és bocsi teste rajta
    - meghuzták és beleködölsz kicsit festékkel otthon haverral - bocsánatos bűn kategória

    Ez a szöveg összetett és nem szösszenet - várok rá kommenteket és reagálásokat és modosítom ha igény mutatkozik rá

    Köszönöm , hogy értelemmel végigolvastad és végiggondoltad az itt leírtakat

    Antimatrix - az az bocsi AUTÓmártix :D

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Szia
    fórumosok - itt egy kis sokkk!!!!

    Aki éccre(AIDS)veszi a turpisságot lehet kommentelni a szekcióban.

    másik:
    keresek ilyet * a forditottja nekem is van * - ezért kell ez 1db lécci
    Köszi Anti

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák