Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newwave0507

    tag

    válasz newwave0507 #61616 üzenetére

    Erre tudsz valami ötletet Exian ? Mert nekem már fogalmam sem volt . Ez volt már az utolsó dobása a gépnek :) Több óra alatt összeraktam a hűtőt mindent kompletten , tesztelgettem . Majd mikor már csak a kártya volt vissza , bedobta a törölközőt .

    De nem értem ezt .. hogy az első PCI-E slotban nem jó , majd átrakom a másodikba , ott már működik . Aztán vissza az elsőbe , és megint jó . Végre 23:30 körül lefekszem aludni , hogy majd másnap akkor már csak a windows lesz vissza .. , na igen . reggel indítom a gépet , semmi .. nincs kép ismét . És itt voltam már úgy , hogy tényleg nem tudok már mit kitalálni , meg én még egyszer nem kezdem előröl az egészet , már csak kárt teszek az egészben .

    Barcson bevittem a szervizbe , hogy akkor rakják össze rendesen . Kártyát is csinálják meg , meg akkor bevittem a hűtőt is , hogy akkor ha belefér a keretbe akkor tegyék fel azt is .

    Bocsánat , az újabb üzenetért , csak már nem tudtam szerkeszteni .

    Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

Új hozzászólás Aktív témák