Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liqquid

    tag

    válasz Ottó58 #704 üzenetére

    Üdv

    Van egy Canon MP550-es nyomtatóm de számomra lassú az indulása... + nem tud 2 oldalas nyomtatást és sorozat scant+másolást se, ezek miatt le akarom cserélni.

    Ami szóba jött egy HP Photosmart 7510 típusú nyomtató.

    A canon-t töltöttem, volt 1 szett tölthető patronom hozzá amiken resetes chip-ek voltak + 1 chip reseterem. Így korrektül lehetett használni, mikor fogyott jelezte, fogtam újratöltöttem.

    Láttam, hogy ehez a HP-hoz is van ilyen szett ellenben nem találtam hozzá resetelhető chip-et + resetert se, akkor ennek mi lenne a módja, hogy hasonló módon tudjam használni? Esetleg láttam utángyártott XL patronokat, nemtudom valaki hazsnál e ilyet és mennyire jó minőség, én régen epsonnal szívtam ezekkel, végén még a fej is beszáradt...

    Minél egyszerűbben és költséghatékonyan szeretném megoldani a dolgot, túl sokat nem nyomtatok, de legalább ilyen minőségű és gyorsaságú gépet szeretnék.

    (láttam amúgy, hogy van ilyen chip tartó kis műanyag is amit a patron alá lehet betenni, mondjuk nemtudom ennél a típusnál hogy megy, erről még pont nem láttam semmit kb. de mondjuk sztem az se jó ha nem jelzi ki a szintet, mert akkor ha kifogyott 1-2 akkor károsodhat a fej...)

    Várom az 5leteket, tapasztalatokat.

Új hozzászólás Aktív témák