Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Edge #39206 üzenetére

    Kösz a tippeket. Egyelőre az olcsó ringet vettem meg, a sisakkal az a baj hogy buknám a 15 spell suppot a passzív fáról (mert nincs evasion a sisakon), úgyhogy azt max a chesttel együtt tudnám cserélni, az viszont drága. Ráadásul jobban szemügyre vettem az endgame bow craftot, amit kinéztem magamnak korábban. El kell napoljam azt is, mert rögtön a 4+ div base után jön 1/51 eséllyel essence spam, aminek darabja 8c.

    Lenne viszont még kérdésem, amikre hátha tudsz/tudtok válaszolni a builddel kapcsolatban:

    1: Az öv azt írja nem deal no phys dmg. Akkor így gyakorlatilag a phys% fegyveren vagy flat phys bárhol gyakorlatilag nem is "működik"?

    2: Van olyan expedition immunitás, amit mindenképpen el kell kerülni? Mert ha jól sejtem cold és lightning a sebzésünk főleg, amiből ignite(fire) lesz. Szívás ha mindhárom immunitást kerülni kell. Gondolom phys simán mehet.

    3: Mire jó a lightning spire trap a buildben? [itt] combustion supportot tett rá, amit egyáltalán nem értek mert fire sebzést növel.

Új hozzászólás Aktív témák