Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Eszembejutott, egy régi poénos eset, ami velem esett (meg) :D

    szal, iskola tanulmányi kiránduláson voltunk, Lengyelhonban, igazából Auswitz-ba mentünk (nembiztos, h így írják), de Krakkóban volt a szállásunk, egy egész pofányos diákszállón, egy blokk - 4szoba összesen 12ember, erre egy (1) fürdő :DD

    Szal mi egy négyes szobában voltunk, Zsolt, Bence,Balázs, meg én...
    Amit tudni kell, akkor tájt, Zsolt meg Bence volt az akinek tartósabb kapcsolata volt..

    Szal este még utyulgattuk pár osztálytársnőnket, akik persze, holt frigiditást tanúsítottak, de belegondolva, jobban is tették, mert nem vmi szépségek, bár az egyik azért megérne egy ''misét''.. ;]

    szal lényeg, hogy este bezártuk az ajtót, mikor már kimentek a csajok, és elaludtunk.

    Olyan hajnali 2-3 óra tájt, arra lettem figyelmes, hogy vki puszilgat....hmm..gondoltam magamban, épp álmodtam, kicsit bekertem aztis, meg gondoltam esetleg vmi csajnak megtetszettem, és egy esti eglepit szervezett nekem..egy darabig tűrtem, cask aztán mikor már kicsit éberebb lettem, de csukva volt még a szemem, azon kezdtem el gondolkodni, hogy hogy a francba jött volna be csaj, mikor az ajtó zárva van. :F Erre a gondolatra már gyorsan kinyitottam a szeme, és azt vettem észre, hogy Bence :Y puszilgat, engem....:Y

    Több sem kellett, úgy elküdltem vhová.....mire ő csak názett, és visszabatyogott aludni...gyanus volt a dolog, de még szerencse, hogy hálózsákban aludtam, mert kitudja mi történt volna... ;]

    Reggel kicsit kérdőre vontam, hogy mivolt ez, mire kiderült, hogy alvajáró, és aztálmodtam, hogy én a bnője vagyok, akit épp beakart cserkészni, egy kis esti piros-pacsi reményében :DD

    Azóta, ez jónéhányszor előkerült régi anekdotázásokkor....

    Persze aznap, már mástól úgy hallotam vissza, hogy mi ke....nk.. :))
    Őrjítő, hogy torzulnak az események, mindenki alakítja....Vicces, hogy még a töritanárunk, aki vitt minket táborozni, azis rákérdezett, hogy mi tényleg... :))

    Teljesen kész volt, de az biztos egy életre nem felejtem el :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák