Új hozzászólás Aktív témák

  • Pannonjob

    csendes tag

    [B][/B]Java (J2EE) fejlesztő - Anglia (Azonosító: 235)

    Egyedi B2B szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk Java (J2EE) fejlesztési tapasztalattal rendelkező programozó munkatársakat Dél-Angliába az alábbi munkakörbe:

    Java (J2EE) fejlesztő
    Dél-Anglia

    Feladatok:
    - Java programnyelvre (J2EE) épülő web-es, üzleti alkalmazások, pénzügyi és egyéb portálrendszerek fejlesztésében való részvétel, programozás
    - Angol nyelvű kapcsolattartás a megrendelővel
    - Fejlesztéssel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása

    Elvárások:
    - Java (J2EE) fejlesztésben szerzett tapasztalat
    - Folyékony angol nyelvtudás
    - Analitikus képesség, rendszerszemlélet
    - Kiváló kommunikációs készség (ügyfelekkel is)
    - Talpraesettség, kreativitás, önálló munkavégzési képesség
    - Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

    Amit a cég kínál:
    - KIEMELKEDŐ fizetési lehetőség
    - Kiváló munkakörnyezet
    - Dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapat
    - Külföldi karrierlehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
    - Rugalmas munkavégzés, hazajárás lehetősége
    - Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
    - Albérlet támogatás
    - Utazási költség keret
    - Kölcsönös elégedettség és kiemelkedő szakmai teljesítmény esetén céges gépjármű

    Kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát, illetve kísérő levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a raffai.gabor@pannonjob.hu e-mail címre!

    Pályázatával kapcsolatban a 0620 326 1996-os telefonszámon érdeklődhet Raffai Gábornál!

    Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.