Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz fauv #4461 üzenetére

    Nah szóval akkor elmondom hogy nálam mizu. Én is néztem az 55ös Panat..nagyon meg akartam győzni magam, de mindenhol csak rosszat írtak róla. Én is több infót kértem ahogy te is, mert ugye csak annyit mondanak sokan hogy nem éri meg. Nah de nekünk laikusoknak ez kevés.
    Remélem PuMbA nem haragszik ha ide másolom amit ő írt nekem, amikor azt kérdeztem amit te:

    "A natúr LCD TV-k és monitorok "kivehető felbontása" (lásd itt az ábrákat, az 1. Motion Clarity rész végénél), az LCD technológia lassúságából adódóan nagyobb kameramozgás közben esik, ez 300 sor a FullHD 1080 sorához képest. Ezért találtak ki különböző technológiákat, hogy háttérfény villogtatás, köztes képkocka vagy fekete képkocka beszúrás. Mivel ezek a technikák az olcsó Ultra HD TV-kből hiányoznak, ezért csak álló kép esetén lesz 4K a felbontásod, mozgás közben ez minden esetben csökken :) Egy hasonló árú FullHD TV viszont már nem a FullHD TV-k legalja, ezért bennük vannak ezek a technológiák és ezért mozgásban sokkal szebb képet adnak, ami valljuk be, elég fontos, hiszen a kamera nagyon kevés esetben áll egy helyben :)'"

    És hogy a másik kérdésedre is válaszoljak:
    Én jelenleg a Samsung UE48H6400 és a Panasonic TX-50DS630E között nem tudok dönteni.
    Előbbi elméletileg jobb smart funkciókkal rendelkezik, meg talán gyorsabb is picit, illetve most írták hogy pl a media lejátszója is kevésbé érzékeny. Emellett a Samuhoz jár egy smart távírányító és 2 darab 3D-s szemüveg is. A pana meg nagyobb néhány centivel.

    virkir A pénzem azért nem szeretném kidobni, és ha már költöm akkor olyanra ami jó is :D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák