Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz 7 #3291 üzenetére

    Na igen szep taktika de quickplay-ben ilyet megoldani idegenekkel,ts nelkül lehetetlen.Räadäsul mindig mindenki jobban tudja, hogy mi a jo neki....En is tegnap megtapasztaltam itt amiröl sokan irtak mär, hogy 10 meccsböl konkretan 9 lose volt, mert idiotäkkal jätszottam.Ilyen rossz szeriäm meg sose volt, tegnap az agyhaläl kerülgetett..Es mi a blizz reakcioja erre?Aki hamarabb kilep, mert nem akar ällandoan vesziteni az csökkentett xp-t kap onnantol bünteteskent.Hät marha jo..Miert nincsenek community-k vagy legaläbb valami ällapotjelzö rendszer mint diablo-ban?Ott kiirom az ällapotom melle, hogy "suppwd looking for team 100+" es azt legaläbb az ismeröseim lätjäk es hivnak ha kellek.Itt most konkretan mindig kuncsorogni kell, hogy behivjanak valahova.Jo tudom meg csak most kezd el kiforrni a jätek, ertem en de ez igy kinkeserves ha nincs jol összeszokott sajät csapata az embernek.Tenyleg, lehetne csinälni valaki ts-en egy olyan szobät ahol csak azert gyülekeznek az emberek, hogy csapatot taläljanak, aztän aki talält team-et az lelep egy mäsik szobäba.Egy ilyen dolognak tudnek örülni.

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák