Új hozzászólás Aktív témák

• bazs0811

tag

válasz kicsako #10672 üzenetére

Bíztam benne hogy csak disconnect és visszajön, mert nekem is van néha DC de szerensére 99%-ban visszaodob fél percen belül. (Nyilván valami úton-módon mindig overtime-ban, vagy a finishben a legnagyobb rush-ban dob ki.). Nem tudom, nöha az az érzésem hogy figyelnek...

Egyik meccsen volt velünk egy Mcree aki brutál mód tolta, állítása szerint top EU 100 player-ben benne van. Nem néztem utána. Aztán pedig a következö meccsen a flém és széthullás tökéletes iskolapéldája volt látható. Egy elég kemény döntetlen volt Dorado-n, aztán mindkét csapat kapott 1-1 percet. Mi kezdtünk, elsö checkpoint meglett overtime-mal, majd végig overtime és beltoltuk a payload-ot a cél elötti utolsó kanyarig. Az ellenfél végig chaten szidta egymást , aztán amikor ök támadtak le lettek darálva és le is járt az idejük. :D