Új hozzászólás Aktív témák

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    Látszik hogy kijött a pöcs, fél nap alatt (általában melóhelyről nézek fel ide inkább, szóval "tegnap fél5 óta") 67 olvasatlan komment. :'D

    Nekem eddig csak egy poén Roadhog spray esett ("Summer", napozós), de amúgy semmi értelmes, pedig már 3 boxot nyitottam :(

    A Widow fikázás meg pont ugyanabból adódik, hogy a "sok kill / sebzés hozzá is tesz a győzelemhez, meg nem is". Asszem kb egy hete volt itt szó róla itt. Nézőpont kérdése hogy ilyenkor mennyire vagy hasznos, mert valóban, ha kinyírod a fél ellenséges csapatot, akkor a te csapatod könnyebben foglal, ugyanakkor te magad nem teszel hozzá a foglaláshoz, meg egymagad az egész pályát nem tudod lefedni akármilyen pro Widow is vagy... Szóval te lelőttél három ellenfelet egyedül, de lehet a maradék három meg "csapdába csalta" (lol de hülyén hangzik) tőletek az 5 pushert, és kiírtották őket... Akkor meg aztán hiába puttyogtatod a fullcharge-os headshotokat a pálya másik végéről.
    De sajna ez tényleg ilyen, nekem is automatice kicsit összeszorul a gyomrom ha Hanzot vagy Widowt látok, pláne támadó csapatban...

    [ Szerkesztve ]

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák