Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Jhonny Cage #446 üzenetére

    A myaudion bevált a dolog állítólag ,csak a cpu nem bírja a teljes kihajtást ,1512 kifagy...ja én egy myaudio 808dcc nyúztam ,tanulásra jó volt soha többet noname gép,több a baj vele mint az öröm...a myaudio 1200 mhz-vel 7700-7800 pont volt ...Itt egy lehetőség hátha beválik a gépeiteken :
    bb68
    (újonc)

    A Marketen találtam egy alkalmazást ami megoldja a cpu offline problémát.A program neve "Core2Management". A második magot lehet vele ki-be kapcsolni.Bekapcsolt állapotban billentyűzárnál is megy a két mag. 1 napja tesztelem, nállam működik szépen.Esetleg ha valakit érdekel.

    egy másik próba :
    5zilárd
    (újonc)

    Aki egy kis (pontosabban másfél) plusz GHz-re vágyik, annak van egy jó hírem...
    Először is kelleni fog:
    -root,
    -file explorer, amivel vissza lehet menni a rendszer mappáig, és valami szövegszerkesztő.
    (Én Solid explorer-t használtam, és ennek a szövegszerkesztőjét)
    Megnyitod az explorer-t, a belső memóriától kettővel feljebb mész (rendszer), itt a sys>devices>system>cpu>cpu0>cpufreq mappában megnyitod a scaling_max_freq fájlt, és az értéket átírod 1200000-ről pl. 1350000-re (ennél nem próbáltam feljebb, de ennél az értéknél még stabil, pár órája nézem de nem akadt vagy fagyott még).
    (A cpu1 mappában ezt már nem kell megtenni, mert onnan is ugyanabba a cpufreq mappába jutsz)

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák