Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    válasz #79335424 #11 üzenetére

    Az összes benchmark progi 1280x752-t ír. Biztosan ki lehet rakni TV-re HDMI-n keresztül, csak még nem tudtam kipróbálni mert se kábelem, se TV-m :) Amit kaptam hozzá: OTG kábel, töltő, és USB. De csináltam képeket és azokon is rajta lesz. A támogatott 3G dongle listát kiírja a settings menüben a 3G beállításnál. A wifi számomra tökéletes, szintes házban vagyok és a wifi az emeleten van és így a lenti szobában (úgy helyezkedik el, hogy a jelnek keresztül kell mennie egy csomó falon keresztül) is van internet, igaz elég lassú, de van. Szóval szerintem ez is ok. A bluetooth-t még nem próbáltam, szerintem eddigi életem során kétszer volt rá szükségem. De biztos van akinek kell. Majd kipróbálom a telómmal.

    Root az nincs alapból (miért is lenne?). Nem tudom hogy lehet egy ilyen új és ismeretlen márkájú gépet rootolni, ha valakinek van ötlete szóljatok.

    Örvendetes dolog viszont, hogy az OTG kábelt bedugtam, abba bedugtam a laptophoz használt vezeték nélküli egér USB-s csatlakozóját és azonnal felismerte, megjelent a kurzor a felületen. Érzékeli a kattintást, görgetést. Szóval király :) Sőőőt azt is kipróbáltam, hogy látja-e a 320Gb-os WD külső HDD-t éééééés simán látja azt is. Arról játszottam le 1080p teszt videókat és filmeket, tökéletes sebességgel.

    Eddig egészen meg vagyok elégedve a tabbal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák