Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrisluke

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem értek a levelező programokhoz ezért szeretném a segítségeteket kérni. Az elmúlt időszakban a Thunderbird levelező programot használtam azonban a közelmúltban egyik percről a másikra eltűntek a szinkronizált e-mail fiókok belőle, ezért szeretnék váltani az Outlookra (2010), mivel mind céges, mind privát fiókokat egy programmal szeretnék kezelni ezek között van gmail és inviteles egyaránt.
    Az inviteles(ek) szinkronizálása gond nélkül megtörtént a gmaileseknél azonban nem tudom eldönteni hogy POP vagy IMAP alapon szinkronizáljam.
    Amennyiben az IMAP-ot választom úgy minden esetben mikor frissíteni fogom az Outlookot (küldés-fogadás) hosszú ideig szinkronizálja vagy ez a folyamat csak a legelső esetben figyelhető meg?
    Ha a POP-ot választom ott az elején tötyörészik sokáig mig a leveleket betölti a gmail-es fiókomból utána viszont csak néhány másodpercig frissít, csak ebben az esetben az nem tetszik, hogy a gmailben a beérkező levelek nem jelennek meg hanem csak és kizárólag az Outlookban.
    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • Chrisluke

    csendes tag

    válasz VeryByte #5196 üzenetére

    Akkor én valamit nagyon elcseszhettem mert a frissítés során a következőt írja ki " megosztott mappák szinkronizálása xy@gmail.com" és órákig tölti be. mi lehet az oka?

  • Chrisluke

    csendes tag

    Sziasztok, Szeretném az outlook 2010et használni céges e-mailfiókhoz, de ezt 3 laptopon és 1 asztali gépen szeretném megtenni. Fontos lenne h mindegyik esuközön lássam a bejövő leveleket (attól függetlenül h az egyik gépen már valaki elolvasta a többin is szeretném látni), megoldható ez vagy esélytelen, ha igen Imap v Pop?

  • Chrisluke

    csendes tag

    Sziasztok! Segítsetek légyszíves, előre szeretném leszögezni nem ismerem az Outlookot most ismerkedek vele és nem szeretnék több 100 vagy 1000 hozzászólást végig mazsolázni mert lehet, hogy az abban leírtak felét se értem és csak összezavar, sajnálom de nem vagyok egy számítógép zseni, ezek után ha tudtok segíteni nagyon szépen megköszönöm. Eddig Thunderbird levelező programot használtam de szeretnék áttérni az Outlookra azonban vannak aggályaim azzal kapcsolatban hogy jól csináltam-e azt amit csináltam. 4 db e-mail címre érkező levelezést szeretnék az Outlookra irányítani ebből 2 db inviteles és 2 db gmailes az Outlook bal oldalán gyönyörűen megjelennek az említett e-mail fiókok és folyik is rajta a levelezés kisebb nagyobb hibával, van egy úgynevezett "Outlook-adatfájl" elnevezésű fül ezek között a fiókok között, a kérdésem ezzel kapcsolatba 1., Mi a funkciója ennek a fülnek? 2.,El lehet-e tüntetni onnan ezt a fület egyáltalán? 3.,Vagy teljesen rosszul csináltam mindent és a 4 db levelezési címnek ebben az Outlook adatfájlban kellene "összefutni"? A gmailes levelezésnél Imap beállítást választottam és szeretném megtudni, hogy beállítható-e, hogy mely könyvtárakat szinkronizálja az Outlook mert az igazat megvalva sokáig szinkronizál küldés/fogadás során valamint azt be tudom-e állítani ,hogy amikor az Outlookból törlök egy üzenetet az az üzenet Gmailből ne törlődjön.Nos dióhéjban ennyi, nem tudom mennyire voltam érthető bízom benne hogy tudtok segíteni. Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák