Új hozzászólás Aktív témák

  • gsc73

    aktív tag

    Sziasztok!

    (Sokat keresgéltem, hogy melyik topikba írjak a gondommal, ezt találtam a legjobbnak.)

    Van egy oldal, amit talán sokan ismernek, autófelszerelés, ápolás: www.homasita.hu Az a nagyon érdekes helyzet van, hogy az itthoni számítógépeken nem jön be az oldal. Ilyet még nem sz@btam, de csak itt. Munkahely, máshol meg tudom nyitni, itthon nem. :Y :Y
    Sitecom WL-114 router mögött 3 gép UTP-n egy wireless-en, XP SP2, meg van Vista is, de sehol sem jön be az oldal. Egyébként be van konfigolva a router, működik minden alkalmazás. Próbáltam resetelni, tűzfalat ki/be, Avast-ot ki/be...semmi! Opera/IE/Mozilla-val próbálkoztam. Érdekes, hogy IE-nél "a lap nem jeleníthatő meg" hibaüzenet fogad, míg a másik két esetben csak fehér képernyő.

    Mi akadályozhatja meg a fenti honlap megjelenését? Van benne valami különleges? Ötletek?

    Üdv:g.

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák