Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz sifarr #14288 üzenetére

    Aha, ő egészségügyi dolgozó ezek szerint. Nem tudtam (az hogy orvos, még nem evidens hogy az EÜ-ben dolgozik, lehet kutató is, vagy pályaelhagyó, dolgozhat gyógyszergyárban, vagy orvoslátogatóként is, mert ezek mind jobban fizetnek mint az egészségügy, és ezekre nem vonatkozik a Hős számlacsomag). Így igen, valóban jó deal.

    Amúgy én is nagyon szeretem a Gránit bankot (kár hogy új tulaja van), tizenx éve vagyok náluk, egy olyan számlában ami feltétel nélkül ingyenes, csak ugye azok már régen lezárt számlák. És a Gránit app a legjobb azok közül amit én használok (MBH, Cib, UniCredit, OTP + Revolut és Mobilkincstár bár ezek nem szigorúan banki appok).

    Azok között amúgy amit ő feldobott (OTP és Rafi) jobb a Rafi szerintem.

    Nomeg amit főleg ajánlottam az UniCredites, az néhány szempontból jobb (büntető havidíj, jóváírás), viszont valóban csak 3 évig érvényes, míg úgy látom a Gránitnál nincs ilyen megkötés (amíg az egészségügyben dolgozik). Ráadásul az UniCredites mobilapp sem olyan igényes szerintem (bár ez szubjektív, és az új Gránit bankos felület se nyerte el eddig a tetszésem).

    Összefoglalva, a kérdése az volt hogy OTP Gyémánt vagy Rafi Gold, és erre az összehasonlítás alapján szerintem egyértelműen helyes választ adtam :) Kiemelve számára néhány jobb alternatívát is.

Új hozzászólás Aktív témák