Új hozzászólás Aktív témák

  • _az

    senior tag

    Üdv

    Tele a tököm. Mármint az orvosokkal. Mikor még a gyermekorvoshoz jártam, minden frankó volt. Ha kaptam egy durva náthát, begyulladt a mandulám, az orvos felírt nekem gyógyszert(pl maripen, ospen, blabla), azt szedtem 1 hétig és minden tök frankó lett. Kb 2 éve átmentem a ''felnőtt'' orvoshoz. Azóta is voltam beteg (kb 1 évben egyszer lesz egy kiadós nátha+mandulagyulladásom), de gyógyszert a felnőtt orvosnál még nem kaptam. HÁT HOGY A RÁKBAN VAN EZ??? A legkomolyabb kombó amit valaha felírt, az Mebucain + Neo Citran. Fasza. Eljutottam oda, hogy már nem is akarok orvoshoz menni, a megfázás elleni fasságkat megkapom ugye vény nélkül is.
    Namost 3 hete meg vagyok fázva. Hol jobb, hol rosszabb. A mandulám is gyanús. Szedtem ilyen szarokat, dehát nem múlt el. Ma reggel felkeltem és zsír szarul voltam/vagyok. A mandulám is begyulladt. Nyelni még tudok, de akkor is BE VAN GYULLADVA A MANDULÁM. Gondoltam elmegyek az ügyeletes dokihoz mégiscsak, nehogy teljesen megdögöljek. Erre mit kapok? Neo Citran, Algopyrin, meg valami vény nélküli torokfertőtlenítő lötty, gargalizálásra. Fasza. (nem beszélve arról, hogy nem igzán tudok gargalizálni anélkül, hogy lenyeljem :D)

    Régen ilyen állapotban kaptam GYÓGYSZERT. Újabban miért nem kapok gyógyszert? Amíg járni tudok, addíg nem érdemlem meg? Vagy fizetnek a cégek a dokiknak, hogy a saját vény nélküli szarságaikat írják fel mindenkinek??? Vagy mi a bré?

    Szal ez van velem, továbbra is meg vagyok fázva és morci is vagyok...
    Ti is jártatok már így??? Vagy csak az én orvosaim gyökerek????

    az

Új hozzászólás Aktív témák