Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz daninet #22774 üzenetére

    "szerintem egyik sem olyan jó mint az volt"
    Ja, hanem jobb. :D
    A Dragonfly-nak nagyon idegesítő dolgai vannak, ha az ember webfejlesztget. Például kapásból az nevetséges, hogy nem indítható több példányban. Egyszer nyithatod meg, egyszerre csak egyetlen oldalt vizsgálgathatsz vele (és ez igen jelentős probléma tud lenni webfejlesztésnél, ha valakit nem zavart még egyszer sem, akkor valószínűleg nem veszi komolyan a dolgot ;]), ha objektumot íratsz ki konzolra (console.log() segítségével), akkor csak az [object Object]-jellegű kiíratás történik meg, ahelyett, hogy szépen megtekinthető lenne ott helyben, a konzolon az objektum tartalma (kinyitható, ahogy a többi böngésző fejlesztőeszközében, ami ezeknél alap), lassúcska az egész, és csomó olyan dolga volt, ami eszembe sem jut (őszintén szólva nem is törtem a fejem rajta), mert annyira rég volt - mindenesetre a napi fejlesztői használatra nem igazán alkalmas. A Dragonfly-ban nagyon kevés plusz volt a többi fejlesztőpanellal szemben (pl. a color picker és screenshotkészítő, és ilyesmik), a mindennapi használatra viszont nagyon idegesítő hiányosságai vannak.
    Igaz, bár én nagyon szerettem a Presto Operát, fejlesztői szempontból elég ramaty dolgai voltak (pl. a Dragonfly, na meg az extension-készítés módja, a szerintem borzalmas katyvasz extension API-val).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák