Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz LonGleY #21392 üzenetére

    Sértődött fanboy-reakció. :DD :)) Kísérlet arra, hogy próbálj megszabadulni egy, a szemedet szúró illetőtől, aki negatív kritikát is képes megfogalmazni a szoftverrel kapcsolatban, amit HASZNÁL (tehát van információja róla, így nyugodtan megfogalmazhat kritikát), nem csak dicséri agyba-főbe immár teljesen vérpisti módjára. Az a gáz, hogy pont az én érveimet is próbáltad visszapattintani, de ez így elég szarul jön ki. :DDD Én oltogatok? :D Nem vetted észre, hogy te oltogatsz mindenkit, aki kritikusan áll az új Operához? Olvasd már vissza a hozzászólásaidat, másról sem szól mostanában a topic, mint arról, hogy ha valakit rohadtul zavar egy helytelen működés/bug, és ezt meg is írja, esetleg említést tesz arról, hogy elég felháborítóan lassú a fejlődés, és kicsit már kínos a szoftver tudáshiánya ennyi idő után, akkor te az illetőt megpróbálod teljesen értelmetlenül - nem szó szerint - lekreténezni, és felhívni a figyelmét arra, hogy biztosan benne van a hiba, ha neki nem felel meg a böngésző, mert szerinted meg tök jó. (Pont ezt írtam le az imént is, ezt próbáltad ellenem visszafordítani, kevés sikerrel. :P) Sértés szándéka nélkül, de neked kellene kicsit visszavenned az arcodból, mert kicsit túl sok emberkébe kötsz bele.
    "Kommentelési kényszerem" mostanában nem nekem volt, ha visszanézed kicsit az aktivitást mostanság, a te hsz.-eidből igen sok van, én csak ma írtam kb egy hét után, de igazából engem nem is érdekel, hogy te hányszor kommentelsz, arra van a topic, én nem fogom megszabni neked a "kommentelési kényszered" határait veled ellentétben.
    Azt meg kérlek szintén ne te határozd meg, hogy mibe fektetem az energiáimat, a te életvezetési tanácsaidra aztán főleg nem vagyok kíváncsi. :) Csak jelzem, egyébként nem igazán lehet fogalmad róla, mit reportolgatok és mit nem. :)
    De ha egyáltalán nem írok bugreportot, ahhoz neked mi közöd van? Az automatikusan azt jelenti, hogy nincs jogom kritikát megfogalmazni? Ezenkívül mi az, hogy "miért nem mész vissza ahhoz"? Ez nagyjából olyan érvelés, mint amikor valaki egy zenei alkotást fikáz, mert szerinte az szar, és akkor jön a degenerált troll-érv, hogy "ha nem tetszik, mutass jobbat". Ha valami nekem nem tetszik, azt le fogom írni, még ha neked ez "világfájdalommal" is jár. Ha valami viszont tetszik, azt is leírtam eddig is a topicban. Szóval "világfájdalommal" (tényleg kell ez a kötekedő stílus? Itt adod ki a feszültséget? Mert akkor szólj!) nem kell vádolnod, szerencsére az nem bennem van. :D Ezzel sajnos együtt kell élned, hogy a fórumon is szólásszabadság van, ha nem tetszik, egyáltalán ne látogasd a fórumot. :K Pusztán jótanács.

    Egyébként érdekes, hogy épp te igazítasz ki, amikor egy darabig nem tudtad nagyon eldönteni, milyen véleményen legyél, mert egyszer szidtad az új Operát, hogy bezzeg a régi, máskor pedig a világ végére elküldted azt, aki a régit szembe merte állítani az újjal (erre mondtam, hogy kissé skizo-feeling ;)). Micsoda szemétláda, hogy hiányzik neki, hogy legyen egy igazán használható böngésző (mármint úgy általában, a böngészőpiacon). Azt is mindenki pontosan tudja, hogy a fészbuk, dzsímél, és hasonlók használhatatlanok lettek már a Presto-motoros Operával, de ezt minden leírod, mintha valakit meg kellene erről győznöd. Nem kell. Magaddal sem kell vitatkoznod oly vehemensen. :N

    Ha pedig valaki azt látja, hogy az Opera eltöketlenkedte ezt a motorváltási lehetőséget, úgy, ahogy kell, hiszen azt népszerűség-növelésre fordíthatta volna, de ezt is elkúrta, mivel a hirtelen érdeklődők is úgy tűnik, hogy szép lassan így lekopnak, akkor hadd írja már meg. Megengeded? :)

    Még annyi, hogy egy szóval nem mondtam, hogy stabilabb és jobb a régi Opera. Ezek szerint szövegértelmezési problémákat lehet felfedezni, ezen nem tudok sajnos segíteni, de nem is feltétlenül hozzád szól a mondandóm. Ha nem jön be, ignoráld, remélem, lelked úgy békére talál a fórumon belül vagy azon kívül.
    No, ne bántsuk egymást, abból semmi jó nem sül ki. :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák