Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #6459 üzenetére

    "A szolgáltatós címek nálam nem jöhetnek szóba"
    Sajnos nálunk elég szegényes a kínálat, még a kerületen belül is pont olyan helyen élünk, ahol egyszerűen tényleg monopóliuma van a téonlájnnak :D Ráadásul itt van egy cég is, ami miatt üzleti előfizetés kell, ami drágább is, ezzel együtt viszont ratyi a sebessége. Kell az e-mail cím a régi ügyfelek miatt, így ha lenne is új elérhető szolgáltató, igen macerás lenne a mailcímváltás. Ráadásul szerintem cég e-mail-címénél elég komolytalanul mutat egy ingyenes levelezőcím... (akár gmail, akár freemail, akár más...)

    Majd ha egyszer Gmailre váltok (ami lehet, hogy nem olyan távoli jövő), akkor megcsinálom a levélimportálást, a téonlájnos leveleket meg átirányítom...

    "az Operát C-ben írták, a FF-ot pedig XUL-ban, ami eleve nagyobb erőforrásigényt és lassabb interakciókat hordoz magában a szinte korlátlan bővíthetőség előnye mellett."
    Miért, a C milyen korlátokat támaszt a bővíthetőségnél? :F

    "A google.com-on még Doctype sincs megadva..."
    Oké, és ezzel most mire akartál célozni? :P

    "Lelkiismeretesen dolgozik kb 8(!) ember a desktop (Win+Linux+OSX) böngészőn"
    Tényleg 8 ember?? :Y Én azt hittem, csak eleinte dolgoztak kis gárdával... De ma is? :F Ennyire nincs pénzük, hogy egy komolyabb brigádot dolgoztassanak? :DDD

    "csak egy kattintás és popup naptár (Vista)." épp azért tettem hozzá, h én XP-ről beszélek... ott 2 katt, de ez mindegy. :D

    "RIOS error..."
    Ha RIOS error, akkor miért csak Opera csinálja ezt?? :U :F

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák