Új hozzászólás Aktív témák

  • Telefunen2

    csendes tag

    válasz dqdb #19610 üzenetére

    " és abban az esetben, ha egy teljesen kilapozott fülre lépek, akkor annyit látok, hogy teljesen fehér az egész, majd maximum 2-3 másodpercen belül megjelenik a tartalom"
    -Ez vérgáz szvsz. Ilyen egy sima samu F3-al nálam SOHA! (2-3 sec, az nagyon sok) nem történt még Opera12 alatt...

    @(#19612): Hát nálam egy öreg q6600-al, 4Gb rammal, meg egy samu F3-al is villámgyorsan indul az O12, abszolút nem akad be (pedig nem kevés fület használok álatalában, éppen azért, mert az O12-vel megtehetem, hogy lusta legyek bármit is bezárni). Nem mellesleg nálam a PS5 64bit kb. 3-5x lassabban indul mint az O12..

    Egyébként részemről olyan sima az Opera12, hogy ff-ben bármikor, bármilyen fülváltás nagyobb "akadás" (tudom, az nem akadás, az ff GUI-ja ilyen...) mint amit az O12-ben valaha is tapasztalok (igen, az O15 bőven nem ilyen sima. A GUI sem, meg a böngésző sem, meg lehet nézni milyen darabos pl egy középső klikkel megfogott oldal abban, meg O12-ben)

    @(#19625): Nem lehet/érdemes teljesen kiváltani az asztalit, szerintem megbánod majd:). Kb. 30K> egy Athlon2, lap, 8Gb DDR3 az apróról, ezen nem fog múlni a notid.

Új hozzászólás Aktív témák