Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #19355 üzenetére

    Ja, sorry, most látom, a bookmarkokkal kapcsolatos egyik mondatodat félreértettem: "Az importálásnak számos nyoma van (a nyelvi fájl Opera-specifikus részében kizárólag az importálással kapcsolatos szövegek vannak a bookmarkat illetően), az biztosan lesz, említették is."
    Az utolsó tagmondat maradt meg a hsz. végére, sok volt az infó, ezt rosszul parse-oltam be. :DDD

    "Igen, ezt a menüponot én is megtaláltam már, és tényleg nem működik."
    Igazából ez a Chrome-ban már ezer éve van. :DDD Nem tudom, azt ismered-e, használtad-e annyit a Chrome-ot, hogy ezzel megismerkedj, az egyedi keresőmotorok kezeléséhez egész értelmes felület van ott is a chrome://settings/searchEngines oldalon, kíváncsi vagyok, ehhez hasonlót fognak-e kialakítani Operában is (ezt is lemásolva), vagy egyedit készítenek, na meg ami szintén érdekel, hogy vajon lesz-e lehetőség POST-metódussal elküldendő formokhoz készíteni keresőt (asszem ezt Te is említetted, hogy Chrome/Chromiumban csak GET-metódusra állított formokhoz lehet keresőt készíteni, bár vannak oldalak, ahol bejön az a módszer, hogy a HTML-kódban inspector segítségével egyszerűen kézzel átírod a POST-ot GET-re, és úgy is működik, mivel a szerveroldali kódban helyenként a $_REQUEST tömböt használják PHP esetén, ekvivalensét ASP.NET-ben, és így tovább).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák