Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz fatal` #18752 üzenetére

    Már elég régóta várható volt... :(

    Ráadásul a linkelt cikk óta kapott még pár koporsószeget olyanokkal, mint a megszüntetett RSS szolgáltatás Twitteren és Facebookon. A sok hülyének meg ezek kellenek. Nagyon kevesen vannak, akik tudják értékelni az RSS-t minden előnyével együtt. A sok hülyének elég annyi, hogy tapicskolhat a tableten (mert már PC/laptop sem kell neki a tabletes topicban a PC-t is temetik páran) és csilivili weboldalakat tölthet be egy buta böngészővel. Mert hát Haavard is megmondta: "If you only look at the address bar, most browsers look the same."

    Ilyenkor mérhetetlen gyűlölet kavarog bennem. Miért lett tömegtermék az internet? Miért ezek a 70-es IQ-jú emberek döntenek a világ sorsáról, akár demokratikus szavazásokkal, akár azzal, hogy még szavazniuk sem kell, csak rábuknak a trendi szarokra, mint tyúk a takonyra, ott sáskaként elkezdik zabálni az erőforrásokat, aminek a következtében a népszerűtlen dolgokat még a multik is kénytelenek leállítani, mert teherré válik számukra a fenntartása? Miért húzzák le a maguk alja szintjére a power usereket, akik igényesebbek?

    Ők teszik tönkre minden örömömet és még én vagyok a mizantróp, ha a neutronbombát emlegetem... :((( ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák