Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Flow #12923 üzenetére

    "összezuhanások (pl: hasznaltauto.hu képre kettintás, bár legutoljára már működött, octavia-rs.com párszor egyszerűen kilövi)"

    A hasznaltauto.hu-n végigkattintottam pár képet, semmi.

    Az octavia-rs.com-on szintén pár linket végigkattintgattam, párszor nyomtam F5-öt, semmi.

    "mouse gestures - elveszett a bezárós gesture, újra beállítás után elég "suta", nem működik úgy, mint korábban"

    Hogyhogy elveszett?
    GestureDown, GestureRight

    Az "Actions" alá pedig ezt: Close page, 1

    Az opera:config#UserPrefs|GestureThreshold értéke alapértelmezett?

    "néha sok másodperig nem kezdi el tölteni az oldalakat (proxynál)"

    Nem használok Proxyt, ingyenes anonim proxyknál pedig leginkább sehol soha semmilyen böngészőben nem kezdi el tölteni az oldalakat. :D

    "pár napja ha beírok gmaps-be bármit, akkor megtalálja, de nem tudok fel le mozogni a térképen, ha ránagyítok 1-2-t, akkor az egesz terkep megszűnik, helyette a "sajnos ez a rész nincs ilyen részletben az adatbázisban... blabla" jelenik meg végtelenítve, és innentől kezdve már kizoomolni sem lehet. Ez otthon win7+opera+normál net, valamint cégnél XP+opera+proxy is előjött."

    Ismert hiba és a Google követett el valamit, ami eddig jó volt, szóval feltehetőleg majd javítják, különben bajok lesznek.

    Ilyen szökőévente előfordul, minthogy nem megy Operával a YouTube és társai, de szerencsére hamar reagálnak. Az alacsony piaci részesedés átka...

    "vimeo.com : eltűnik a kurzor... csak mozgatáskor jön elő. Ezt régebben már megcsináltam valahogy, de egyszerűen szégyen, hogy még mindig ez a probléma."

    Egy Flash cookie miatt van és igen, ez is jelen van. Annyit lehet tenni, hogy a Flash objektumról elviszed a kurzort és kicsit rángatod. Akkor nem tűnik el újra egészen addig, amíg újra fölé nem viszed.

    De mi van olyan a Vimeo-n, ami a YouTube-on nincs? :D

    "néha történik olyan, hogy a flash bekrepál, és se youtube, se semmi flash alapú nem jön be többet. (bár ez nem 100%, hogy az opera sara)"

    Konkrétan ilyen még nem fordult elő nálam, ellenben a Flash tényleg okozhat hasonló problémákat böngészőfüggetlenül.

    Nem telepítettél véletlenül béta Flash-t? Nem most, valamikor mióta megvan a jelenlegi Windows telepítésed.

    "- quakelive támogatás nincs (bár ennek nem az opera az oka)"

    Maszkolással sem működik még mindig?

    A többit pedig lehet, hogy egy teljes újratelepítés vagy operaprefs.ini törlés megoldja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák