Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz diablo1984 #68176 üzenetére

    Én se szívesen vennék turbó nélküli kocsit, oké hogy több a hiba lehetőség, de a menetteljesítménye is ég és föld.

    [ Szerkesztve ]

  • Declare

    őstag

    válasz diablo1984 #68176 üzenetére

    1. Olvass vissza itt a forumon, milyen fogyi adatokat linkelt be a forumtars az uj K astraval 1,4 turboval.

    2. Miert van dizelem? Hat csak 3 eve forumozok itt....ha mar az informacio aramlasrol beszelünk. Amugy azert, mert palyan verhetetlen a dizel es nekem a km többsege ott szalad bele, raadasul a Nemetknel, ahol 90% ban tankolok a dizel kb 40-60 Ft al olcsobb. Szerintem igy mar össze tudod rakni.

    3. Senkit nem hülyeztem le. Ha olvasod a hszeimet, a sajat velemenyemet irtam le, hogy en mit tennek.

    4. A kerdezönek semmilyen okai nem voltak. Annyit irt, hogy szerinte jo aron, hozza lehet jutni 4,1 millioert egy J astrahoz, mert kifuto modell....semmi ok, vagy kerdes, vagy indok nem volt. Aztan leirta, mire haznlna az autot, napi 50 km, amiböl 10km varos kb....semmi extrem indok ne lenne egy uj turbos ellen....(mint pl a javareszt varosban araszolok 3 km t)

    5. Van tapasztalat. Csaladban van 2008 as elsö generacios tsi, joreszt varosi hasznaltu. Ezt is leirtam 1-2 hsz el feljebb...(plussz kollegaim, ismeröseim körebe is van több), meg mint irtam kerdezz ra itt a Ph! n az autos es vw s topicban is. Van jopar tulaj...de ezt is irtam. (javareszük megelegedessel hasznalja az autojat)
    (#68177) gban ez igy vilagos :K

    (#68182) beg igaz, üljünk kussba ne irjon senki semmit...egy opel forumban arrol vitazni, hogy valaki egy uj J 1,6 Astrat vagy egy uj 1,4/1,0T K astrat vegyen, valoban mindennek a legalja :U Nyilvan azt vesz amit akar, elmondjuk a velemenyünket....erre van ez a forum ;)
    Az mar egy masik kerdes, hogy azt amikor tenykent beszel valki valamiröl, ami legkevesbe sem teny, meg azon ragodunk, hogy egy 0 km es kocsi vajon 15 ev mulva, meg 300k km futas utan majd biztos ezt meg azt csinalja, hat ezt azert nem tudom szo nelkül hagyni.... :D ennyi eröböl vegyen egy Ladat, mert az aztan tenyleg faek es tenyleg bizonyitott.... :U

    (#68185) hdanesz Irtam igen, ezt beneztem :B Inkabb 4,6 fölött vannak. Nemeteknel van 14 ezer euro alatt is, abbol indultam ki. Erdemes kiprobalni, beülni, megtapogatni, összehasonlitani mit tud, milyen egy J hez kepest...en amit irtam attol azt még tartom, hogy J t nem vennek ennyi penzert ujjonan ma már.

Új hozzászólás Aktív témák