Hirdet​é​s​

2017. november 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) joysefke

joysefke
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Hali!

Kéne nekem valami önvédelmi eszköz....
Viperát hol lehet szerezni, és mennyiért?
Illetve láttam egy tag nyakába akasztva egy múanyag figurát vagy játékszert...
Nos ez a játékszer kihúzva tökéletesen illeszkedik az ember markába és egy kis 3-4cm-es
penge áll ki belőle, az ököl felöl (középső és gyűrűsujj között)

(gagyi nem érdekel, csak fegyveracélból)

Nem, nem akarok megölni senkit, egy hhülye fradista multkor belém kötött az utcán.
Sétáltam, még azt sem tudtam hogy meccs van, a részeg állat meg nekemjött és elkezdett
balhézni, hogy ''kikapott a fradi'' :)))
Még szerencse hogy a haverjai elvitték lefeküdni...
Le akart engem ütni, én meg asse tudtam mi a baja :)))

(#2) heihachi válasza joysefke (#1) üzenetére

heihachi
(PH! addikt)

Nem akarlak megbántani, de ha nem tudsz bánni egy viperával, akor felesleges magadnál tartani, mert lehet, hogy téged vernek szét vele.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) Apophis válasza joysefke (#1) üzenetére

Apophis
(őstag)

Nézd, lehet hogy gagyi, de sztem vegyél gázsprayt! Én is imádom a késeket, van jópár, hordom is, de a legegyszerűbba spray. Pl.: Pólus késbolt. Lefújod és fél órát fetreng, de nem lesz maradandó baja, és jogos önvédelem. Tudom, engem már fújtak szembe vele.... (a saját húgom, poénból, LOL, fél órán át nem tudtam kinyitni a szemem).
És ne bors-vagy paprikakivonatot, hanem valódi ideggázosat! Általában CS gázt adagolnak hozzá 0.1%-ban.II. Világháborús idegméreg...

[Szerkesztve]

If fate frowns, we all perish...

(#4) Bizarre válasza joysefke (#1) üzenetére

Bizarre
(PH! kedvence)

Sztem inkább rugd ki a lábát és fuss mert ha ilyen tárgy kerül a kezedbe és elburol az agyad akkor neked lessz ngyobb bajod belőle

(#5) Shim válasza Apophis (#3) üzenetére

Shim
(őstag)

kedves család :) mondjuk én meg apámat fújtam le :)

gázspray a legjobb...

ötszázsér a gázsspré! ez komendós! :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#6) Apophis válasza Shim (#5) üzenetére

Apophis
(őstag)

Csak viccből fújt le, amikor meg elterültem a földön, azt hitte, csak szórakozom...
Én meg visítottam a fájdalomtól, és a tüdőmet is marta.(voltam vagy 12 éves...)

(#7) Apophis

Apophis
(őstag)

Hamár kések: valaki nem tud ajánlani egy JÓ minőségü pillangókést? Már 3-at eltörtem az intenzív gyakorlás közben, 2 hónap után feladták. Pedig olyanokat tudtam vele! Tudok is, csak gyakorolni kéne... Valaki?
Csak ha lehet, ne a 60k-s titán Benchmadet...

[Szerkesztve]

(#8) koax

koax
(kvázi-tag)

Bővebben: link

Bár ha nem értesz hozzá akkor inkább nem ajánlanám, mert könnyen lehet hogy téged vernek szét vele.
Mondjuk ez minden önvédelmi cucra igaz, hogy ha nem vagy lelkileg-testileg felkészülve egy támadásra akkor lehet akár egy Magnumod is....

(#9) sai

sai
(fanatikus tag)

nekem is kéne valami.. de én a kocsimba tartanám..
multkor volt hogy Örsön + elöztem 1 fehér opelest annak + nem tetszett és láttam viszapillantóba mikor + áltam pirosnál hogy ugat nekem + bemutatott + valami fémcsövet mutogatott. aztán mikor én beáltam az Árkád parkolojába vezetö sávba ö ment tovább akkor is + állt melletem és valamit magyarázott.én + már attól paráztam h mindjá nekiesik a kocsimnak.. ezért kéne valami célszerszám a kocsiba :) (amit eltok rejteni h esetleg hatóság szeme elé ne kerüljön) szerintem ilyen esetekre spray nem lenne hatásos.vagy igen???:F

Power of dreams

(#10) VladimirR válasza sai (#9) üzenetére

VladimirR
(PH! nagyúr)

csak aztan nehogy azon kapd magad, hogy te hadonaszol a lampanal a teged megelozo egyennek... ;]

[Szerkesztve]

(#11) Apophis

Apophis
(őstag)

Másik igen-igen hatásos fegyver az elktrosokk... Nem az elektródát kilövő pisztolyos, mert azzal csak 1X próbálkozhatsz, hanem a marokba fogható. Bár bele is halhat a támadó, ezért elég kockázatos...
Kocsis használatra vihetsz bármit, mondjuk ólomcsövet vagy baseballütőt, ha jön a közeg, azt mondod hogy mész baseballozni, vagy a havernak vetted, a cső meg javításhoz kell, bla bla...
Ott van a linken: KO CS, vagy Defenol CS spray. 1kért simán megéri, meg nem ''romlik''.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#12) sai válasza VladimirR (#10) üzenetére

sai
(fanatikus tag)

engem nem izgat ha valami sumi + elöz.. :)

Power of dreams

(#13) Apophis

Apophis
(őstag)

Valaki nem tud akkor pillangót ajánlani?

(#14) Digital

Digital
(PH! addikt)

Szerintem járhatóbb út ha elmész gyúrni,a brutális fazonokba nem szeret belekötni senki!
Rám sokan mondják hogy bünöző fejem van(melóhelyen ''maffiának'' neveznek:D),ezért reggelente a tömött buszon is ritkán ülnek mellém(nem vagyok büdös)
De igazábol nem vagyok balhés fazon!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#15) Apophis válasza Digital (#14) üzenetére

Apophis
(őstag)

Nem mindenki tudja magát kigyúrni, én pl. ektomorf vagyok, ha 10 évig kokszon élnék, akkor is csak egy szikár, de vékony ember maradnék...
Marad a Redeemer... :))
Amúgy a kigyúrt muksók is csak látszatra olyan veszélyesek, a sok izomtól nagyon lasúak. A nagy ütőerö nem csak az izomtól függ, én pl. sokkal többet kinyomok fekve- ezzel jól lehet mérni az ütöeröt- mint 20 centivel magasabb, 30 kilóval nehezebb, de nem kövér barátom...

[Szerkesztve]

(#16) -Jackson- válasza sai (#9) üzenetére

-Jackson-
(őstag)

nekem is van a kocsimban, az anyósülés alatt.... egy kormányzár :D aza régifajta, megfogod a zárrésznél, az egyikfelét, és a kampóval frankón odalehet b*xni :) ráadásul így egy viperátis kiránthatsz az illető kezéből, és a kékek sem mondhatnak rá semmit, hogy mijévan nálad :)

késeket énis szeretem, van egy jókis olasz rugósom, de az télleg veszélyes. ha kiveszik a kezemből, akkoris, ésha én szúrok meg valakit, akkoris. brutális elrettentéshez riasztópisztoly bőven megteszi

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#17) Zenty

Zenty
(őstag)

Nekem se ártana valami! Régen is volt gondom a cigokal,de mostanság pf.Békéseb akartam lenni erre még jobban vér szemet kapnak! Szoval nem árt felkészülni !:DDD
AKCIÓS! Teleszkópos bot (acél, gumimarkolattal, 53cm)
LOL gondolom ez a viperácska!És ezt engedély nélkül?
Csúzli (Megaline) Atom LOOOL :)
Elektrosokkra én is gondoltam ,de azt mondják nehéz beszerezni ! :(
Egyébként a gyurás nem rosz megoldás ,de általában nem mindig jön be!
Haverom a gyurás mellet karate,thai box stb.pár éve már csinálja,de amikor hatan rá támadtak ,hogy kell nekik a kis mobilja ,hát mit ne mondjak nem vált brunszlivá ,pedig téleg tud a srác!
Szoaval ami mostanság megy főleg budapesten ,hát nem árt felfegyverkezni!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#18) sai válasza -Jackson- (#16) üzenetére

sai
(fanatikus tag)

jaja olyan kormány zára van haveromnak is.. :) de nekem csak 1 váltózáram van.. mondjuk az + a boxert helyetesitheti :DD

Power of dreams

(#19) Apophis válasza Zenty (#17) üzenetére

Apophis
(őstag)

Ha hatan támadnak rád, akkor a futáson kívül nem sok mindent tehet az ember, hiába tanult bármilyen harcművészetet... Sajnos van, hogy jóval többen jönnek, ilyenkor semmit sem lehet tenni. Alternatív megoldás lenne 2 SMG a megfelelő felkészültséggel, de az meg nem túl legális...

[Szerkesztve]

(#20) VladimirR válasza Apophis (#19) üzenetére

VladimirR
(PH! nagyúr)

a 2 smg (ha jora gondolok) helyett en egy 12g-t preferalnek ;]

szerk.: akkor jol sejtettem - a 12g meg 12 gauge (shotgun) - ket lovesbol megvan mind a hat tamado ;]

[Szerkesztve]

(#21) Apophis válasza VladimirR (#20) üzenetére

Apophis
(őstag)

Mint Sub Machine Gun, de a g mi akar lenni???
Persze ennél komolyabb tételben is lehet, pénz kérdése... :))

(#22) Zenty válasza Apophis (#19) üzenetére

Zenty
(őstag)

Igen mondjuk ez ilyen extrém eset 6 (max valami nagyon hitelesen kinéző riszató vagy flober pisztoj rendet teremthet)! Bár ha az ellenségnek van rendes fegyvere ( 9mm) akkor oltári szivás is lehet! :D
Általába ahol hatan támadnak ott megy rendesen körbe kerités stb. (nehéz elfutni )!
Haveromnak anyni mázlija volt ,hogy csak elvették tőle a mobilt ,de nem verték agyon!
Pedig áltaba ez a trendi a benszülöteknél :(!
3 fős tmadásnál ha jól kezeled a dolgokat vipera segithet( bár téleg ovatosan csak végszükség esetén) ! Sokkoló szerintem csak egynél hat,mert az ilyen sunyi módszer :DDD pl( hogy jajj ne bántsatok itt van vegyed el mindenemet ,oda jön közeledeb a csákó azt rááááázzzzzzzzz! :)
Többi haverja meg támad és vissza rázzzzzzz!

(#23) Apophis válasza Zenty (#22) üzenetére

Apophis
(őstag)

A sokkot a fradis támadás ellen javasoltam. 6 db etnikum ellen meg nem sokat tehetsz, engem eddig max 2-en próbáltak, erre jött haverom, és inkább leléptek (NAGYON jól tették, a saját érdekükben...). 6 ellen nem tom, mit csináltam volna... :(

(#24) Digital

Digital
(PH! addikt)

A fegyver nem megoldás! Nyáron is vinnéd magaddal rövidnaciban strandpapuccsal??? Telefont nem kell nyakba hordani,eszméletlen baromságnak tartom! Velem hál istennek nem történnek ilyen ''6 cigus megtámad'' sztorik:D Aszzem 2 éve történt egy ''én+ 3 feka'' srác felállás,de a srácok inkább tipliztek mikor visszafordultam!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#25) Zenty válasza Digital (#24) üzenetére

Zenty
(őstag)

Nem kell magadal vinni ! Ha van lehetőség ugrás a vizbe és gyors uszás! :)Ha nincs viz
szivás!:D
''Telefont nem kell nyakba hordani,eszméletlen baromságnak tartom!''
Nem volt ki akasztva ,már szinte mindenkinek van mobilja igy elég zseb környékét lesnijük!
Meg hát full m1 ,hogy volt vagy nem volt mobil, ilyen helyzetbe tök m1 ,visznek amid van! Főleg ha cigokról van szó(átlalában csak rolúk) és ha nincs semmid , azt hiszem mehetsz kapásból egy nagy ruha boltba! :D
A msáik nem mindekinek van whiskis kinézete! :))

(#26) Zenty

Zenty
(őstag)

Nah ez brutál: Bővebben: link
Bruni GAP ( glock 17)
Bővebben: link
GÁZ-RIASZTÓ FEGYVER
SZABADON TARTHATÓ 2004. Szept 06-tól

Kicsit amcsi lesszünk lassan,nemsokára rendes 9 mm-lehet tartani? :) :(

[Szerkesztve]

(#27) Rez_Grof válasza Apophis (#15) üzenetére

Rez_Grof
(őstag)

Ja gyúrással tényleg csak az a gond, hogy lassú lesz, mint egy csiga.

Szvsz: oldalra nyilos rugóskés, boxer(ha tudsz ütni nagyon brutális).

Ha nincs más futás, => ne hagyd, hogy körbe keritsenek (egy-két ..!%/=+''%!, meg '''!!%@

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#28) Shim válasza Zenty (#17) üzenetére

Shim
(őstag)

még h nehéz beszerezni az elektrosokkot. józsefvárosi kínai piacon minden kopasz szekrény emberke azt suttogja a füledbe, h ''sokkolót tessék!'' :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#29) Dilikutya válasza joysefke (#1) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Vipera ha jól tudom, tiltott eszköz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) koax válasza Dilikutya (#29) üzenetére

koax
(kvázi-tag)

Na ez az! Ha megtalálja a rend őre akkor az elég kellemetlen.
Csak a saját ''birtokodon'' megengedett a birtoklása. Közterületen csak elzárt, csomagolt állapotban lehet nálad szállítás céljából. Amúgy még gk. csomagtartója is közetületnek számít!

(#31) Den válasza joysefke (#1) üzenetére

Den
(PH! nagyúr)

sztem felejtsd el. nincs annál szarabb mikor saját viperájával verik agyon az embert

www.simson4t.hu

(#32) Dilikutya válasza Den (#31) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Ez is igaz... aki itt kérdezgeti, honnan lehet beszerezni, nyilván fogalma sincs, hogy is működik ez, vagy bármi más... rosszabbul jár, mint ha szimplán csak megverik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) mkbla

mkbla
(senior tag)

nekem is van viperám, nemrég szereztem (2K-ért)
volt itt az elején heihaci( asszem aki azt mondta h; ha nem tudod használni akkor inkább ne is legyen nálad, vagy vmi hasonló. Kérdés, hogy tanulhatom meg használni, és jól használni? vmi tanácsok ötletek? tippek? 1ébként még hála istennek nem kellett használnom.....

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#34) atus7377

atus7377
(fanatikus tag)

Valaki irta,hogy a sokkoló kevés a 6 fős etnikum ellen.Láttál te már kohány villanyszerelőt?Úgy félnek az áramtól mint az állat.Ha az első lefeküdt,a többi úgy fog futni,mint szél a pusztán.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#35) joysefke válasza mkbla (#33) üzenetére

joysefke
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Nos nyilvan nem oktatjak seholsem a hasznalatat civil szemelyek szamara, meg
az az okos egyen, aki irta, /ha nem tudod hasznalni akkor inkabb ne is.../ az
sem iskolaban tanulta.
Mast nem tudsz csinalni, kerj meg valakit aki ert hozza, hogy mutassa meg a
mozdulatokat, vagy egyszeruen gyakorolj es kiserletezz vele egyedul...

(#36) joysefke válasza Den (#31) üzenetére

joysefke
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Inkabb verjenek szarra a sajat viperammal, mint verjenek meg, azert mert nem
volt nalam semmi sem...

(#37) Apophis válasza atus7377 (#34) üzenetére

Apophis
(őstag)

Hát ha rád jönnek 6-an, és te az egyiket jól kiütöd az árammal, sztem már dühből is szarrávernek...(persze nem engem, ahhoz korábban kell felkelniük, ehhh...:D)

(#38) joysefke válasza Apophis (#37) üzenetére

joysefke
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

6 an jonnek, akkor majd futok, a sovanyka osztondijjbol is tellik jo cipore...

(#39) elessar

elessar
(lelkes újonc)

Mivel ez egy számítógépekkel (is) foglalkozó oldal, javasolnám a különböző kontakt spray-k, és pl. a Kensington Lock alternatív felhasználását. Természetesen bármilyen alkoholtartalmú hajtógázos spray használható, amit nem ciki magunkkal hordani.:)

(#40) Integra válasza atus7377 (#34) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

6 fő ellen ha nem vagy profi bunyós, bizony jobb ha futsz ahogy csak tudsz, sokkoló ide vagy oda...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) Panther válasza Integra (#40) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Jah. Valahogy én is mindig oda lyukadok ki hogy csak a futás. Ha utolérnek valszeg csak megvernek. Egy SMG persze már elég sok esetben hasznos lenne, de ha nekik is van lőfegyverük, akkor ha meglátják könnyen meghalsz.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#42) motor válasza joysefke (#38) üzenetére

motor
(tag)

lélegezz mélyeket

Hejhóóó!

(#43) Szalma válasza joysefke (#36) üzenetére

Szalma
(őstag)

(Ha nincs nálad semmi, valószínüleg túléled a verést. Ha van nálad egy vipera, csak egyszer suhintanak nagyobbat vele, örökre ott maradsz. Szégyen a futás, de megéri.

Egyébként, ha kézzel ütnek, csak ott kell feszíteni, ahol az ütés ér. Ha valami mással, akkor meg lazítani kell, hogy ne törjön... (És hamar elájulj...))

Szeretettel:
Szalma

ui.: Szöveg, kötekedőkhöz: ''Nem állok ki szellemi párbajra fegyvertelen emberrel...''

(#44) aurum válasza Apophis (#13) üzenetére

aurum
(őstag)

menj ki a retre...

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#45) Apophis válasza aurum (#44) üzenetére

Apophis
(őstag)

Kicsit megkésett, kicsit régies, megfáradt, de azért általam értékelt poént hallottunk arany barátunktól. :):):)

(#46) joysefke válasza Integra (#40) üzenetére

joysefke
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

6 fo ellen szerintem profi bunyos is lehetsz :)

(#47) joysefke válasza Szalma (#43) üzenetére

joysefke
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

6 ember ellen elo sem szednem, egybol a futassal kezdem...

(#48) Elektron

Elektron
(újonc)

pont emiatt 0-ák a sokkolók, gázspray stb és társai...
Sokkal jobb egy gázspray méretű klór palack, azzal már 6 fő ellen is védekezhetsz, de home made kell kivitelezni és hat, igaz, hogy még mardandó sérüléseket is ''ad'', de önvédelemről lévén szó - kit érdekel!

RGB

(#49) Grunya

Grunya
(fanatikus tag)

Mi a rák az a vipera??? Már annyiszor hallottam a TV-ben, de fogalmam sincs.

(#50) Apophis válasza Elektron (#48) üzenetére

Apophis
(őstag)

Változtasd a neved Home Made-re! :)
Hidd el, a sima ideggáz alapú spray is hatásos, lásd tapasztalataim lentebb.

A Vipera vagy Kobra-azon felül, hogy kígyók:)-teleszkópos acél(vagy alu, krómozott acél stb.) botok, a végükön általában acélgombbal, amivel jókat lehet suhintani. Kb. 20-30 cm hosszú, kinyitva 3X ennyi.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.