Új hozzászólás Aktív témák

  • Tor678

    csendes tag

    Üdv!

    Tablet vásárlás előtt állok, elsősorban nagyobb, windows 8-as tabletet szeretnék, csak az áruk nem éppen barátságos számomra, így kezdtem el kutatni olcsóbb, kínai alternatívák, kiváltképp az Onda tabletek után, mielőtt még elkötelezném magam lenne pár kérdésem. :)

    Valakinek volt már a kezében V975I (vagy V975M)? Elsősorban az anyaghasználata érdekelne, nem szeretem a fényes, "olcsó műanyagokat, így mindenképpen pluszpont lenne, ha valami kellemesebb anyag építené fel.

    A kijelző minősége szintén érdekelne, képeken nekem úgy tűnt, hogy nem valami fényes a háttérvilágítása a konkurensekhez képest, viszont nem szeretnék sem videó, sem fotó alapján ítélni.

    Mennyire "van jóban egymással" az android/win8 illetve a 2048*1536 retina screen?

    Milyen a wifi minősége? Több olcsó tablet ment már át a kezem alatt, gyakori hibájuk volt, hogy csak a router pár méteres körzetében vették a jelet, egy vékonyka fal pedig egyenesen "gyilkos" volt.

    A specifikáció szerint képese futtatni kényelmesen a win 8.1-et?

    Mit takar ez a firmwares dolog pontosan? Arra céloz, hogy a frissítés után képes lesz a tablet futtatni a windowst, amit nekem kell majd később telepítenem, vagy komplett (regisztrált) windowssal adnák a tabletet?
    [...] and support Windows OS Firmware ROM install.We will release the Windows OS Firmware ROM this June.

    Meg lehet valahogy oldani, hogy dual bootoljon, és egymás mellett legyen android és win8?

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo K910 Vibe Z

Új hozzászólás Aktív témák