Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz BlacKSouL #54453 üzenetére

    Ezért mondom, hogy kattints úgy, hogy közben nyomva tartod a ctrl-t, akkor új tabon nyílik meg (ráadásul háttérben, nem dob át oda rögtön). Én végig szoktam futni a címlapot, ami érdekesnek tűnik, az megy új tabra megnyitva, aztán ha lesz időm, elolvasom, utána meg bezár. Mondjuk a dolog hátulütője, hogy egyfolytában nyitva van minimum 5-10 tabom, de a 8GB RAM elbírja...

    Amúgy meg pont ezért szeretek mobilról híreket olvasni, ott nem sikerült még elrontaniuk, elolvasod, és ott is a címlap linkje folyamatosan, lehet visszamenni.

    Almára egyébként nem készült még frissített index app - nem mintha hiányozna, vagy különösebben érdekelne (persze ha mégis sikerül elrontaniuk, akkor azért majd jövök anyázni egy kicsit).

    Amúgy meg nem tudom, mennyire jellemző, vagy szánalmas, vagy akármilyen, de épp írták a minap, hogy a legtöbben a dizájnváltás után az árfolyamokat hiányoltak az oldal tetjéről, és basszus, tényleg, nekem is ez volt az első, hogy ezt kerestem. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Integra

    titán

    válasz BlacKSouL #54453 üzenetére

    nem lett rossz, a most kifutó sokkal rosszabb volt, rendezésben és karakter készletben és méretezésben is, ez határozott előre lépés. ahogy végre ismét normálisan nyílnak az oldalak és nem a popup verziósban. az igazi hulladék az az origo. de az valami brutális módon :)

    mobil verzió necces szerintem is, mert index2-t pl nem tördeli be. továbbá sajnálatos, hogy a mobil verzió alján eltűnt a társoldalak ki és bezárhatósága, ezért többet tölt.

    amiket mondasz, azok szerintem nálad lokális hibák lehetnek, böngésző, java, nemtom mi. teljesen hibátlanul működik.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák