Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz Viszlát #25149 üzenetére

    Pedig ez egy hiba, agyi kihagyás, pontatlanság, eltérés, anomália, stb. Az én agyamban minden nap 2-3x megfordul, mégsincs szükségem orvosra, mint a legtöbbnek. Családi környzetről ne is beszéljünk. :) Ezek után én merem saját hibának nevezni, mert én egyáltalán nem vagyok szerencsés. És bizony büszke vagyok, bármennyire is szánalmas dolog.

    Az öli meg magát, aki meg akarja ölni magát, nem csak úgy véletlen történik. Írnak levelet, megtervezik, tudatosul, hogy végük, nem kelnek fel utána és jön a sötétség. Biztos sok idióta hisz a túlvilágban is, meg a sok istenes népbutításban, aztán könnyebben teszi meg.

    Én is felfelé tartok viszont, és ennek kell örülni, mert ennyi maradt. :K

    /Bocsi az előbbi trágárságért, de az nagyon kellett oda./

    szerk: Akik pedig családokat hagynak hátra adóssággal, azok mit képzelnek magukról? Honnan veszik a bátorságot, hogy az ő adósságukat a kölykök fizessék, szarérhugyér dolgozva? Az ilyeneket - sajnálom -, de nem tudom embernek nevezni.

    [ Szerkesztve ]

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Viszlát #25149 üzenetére

    Persze az egyéntől függ...

    Engem is kirúgtak (a cég kétharmadával együtt) 2009 tavaszán, de én élveztem.

    Gyakorlatilag életem két legszebb hónapja volt, miután kirúgtak. Olyan dolgokat csináltam, amire korábban nem volt időm, kirándultam, bicikliztem, filmet néztem, stb. Megnéztem pl. 4 évad 24-et...

    persze ehhez, hogy ezt értékeljem, kellett az is, hogy előtte évekig napi 16 órát üljek egy sötét és büdös irodában, és a kb. másfél évre elegendő tartalékom sem volt elhanyagolható (így utólag viszont már úgy látom, bárcsak betörlesztettem volna a chf-hitelembe az egészet... )

    persze, aztán szerencsém volt, 2 hónap alatt találtam másik helyet.

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák