Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Tim82 #25122 üzenetére

    Elég hosszú sztori, mármint hogy az,... hogy miért. Egyszerűen letudhatnám annyival hogy letelt a két év és cseréltem Sam Fisher-t (...akkoriban úgy éreztem magam mint a főhős abban a bizonyos játékban...). De mivel az életemben történt egy-két változás, barátok jöttek-mentek, lassan végleg elköltözöm, talán komolyodtam és voltam sokáig melankolikus, de a legfontosabb, hogy ezidáig volt egy nőnemű egyén is, életem szálai között, akivel már nem fogok találkozni/beszélgetni, neki állítok ezzel emléket (un. "kék hajú lány", aki amúgy fekete, egy különleges tinccsel :D ). Tehát két év nagy idő, eltelt, hát túl vagyunk rajta, ezt is megéltük, próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, változni, lassan felépülni, rossz emlékeket és eseményeket felejteni, emiatt változtattam az avatart. Szerintem ez így elég magyarázat, a többit esetleg/talán/csak privátban osztanám meg, szigorúan magánjellegűen.

    ...bár először ugyan ilyenre gondoltam,mint az előző (ha már változtatni lehet), de kell a változás, talán így jobb, és egy kis emlék is...

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák