Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz lujó55 #8987 üzenetére

    Örülj, hogy 6 sör meg egy feles után egyáltalán így le tudtam írni a mondandómat :DDD
    Látod, most meg még vesszőt is tettem a megfelelő helyre.
    És tessék, már megint.
    És ismét. :D
    Világ életemben 5-ös voltam nyelvtanból és helyesírásból, ennek ellenére rengeteg dolgot hibásan tudok ám írni ma is. Sőt, van amit direkt következetesen rosszul írok mondjuk fórumo(ko)n, de annak is megvan az oka sokszor.
    Engem meg az zavar kurvára, hogy a kurva szót az emberek 70%-a következetesen kúrvának írja. Pedig az csak egy dolog hogy a kurva sokszor meg van kúrva, és ezt a FF helyesírásellenőrzője kénytelen elfogadni, noha a Word és az Excel aláhúzza. De nem azért mert nem helyes a szó leírva, hanem mert az ige vulgáris mivoltával szemben akadnak erkölcsi aggályai őkegyelmének.

    A moderátor pedig két dolgot engedhet: lelassítja a maghasadásból származó gyors neutronokat, így lehetővé téve, hogy azok részt vegyenek a láncreakcióban, és táplálják azt; illetve felügyeli a szabályok keretei közé szorított fórumozást. Azt gondolom - bár sosem láttam a megállapodást - hogy helyesírás-ellenőrző tevékenység nincs benne. Azt legfeljebb önszorgalomból teszi meg aki mégis. :)

    Egyébként: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák