Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btomi9

    aktív tag

    Sziasztok!

    Régóta piszkálja a fantáziámat egy OLED tévé. Kezdetben LG -ben gondolkoztam, de sok utánaolvasás után végülis két modellre szűkítettem a választást:

    - SONY XR-65A90J
    - Panasonic JZ2000 szintén 65" méretben.

    A váltás oka, hogy a 6 éves 55" -os FHD Sony LCD tévém kezdi produkálni ezt a csíkozást, ami bemelegedés után eddig eltűnt, de előbb-utóbb eljutunk oda, hogy megmarad. Tervezett avultatás....

    Lemértem, egy 65" méretű tévé a falra szerelt szekrényeim határain belül éppen elférne, kb. 5-5 cm maradna oldalirányban, fent pedig kb 10 cm.

    Árban most a Sony-t meg lehet kapni 1M, 1065e forint körül, a Panának nincs még magyarországi ára, tippelek, 1.2M forinttal kell számolni, amikor kijön. Mondjuk, hogy meglenne a fedezet mindkét opcióra.

    A körülhatárolt szekrények miatt nem tudom, a Pana 360 fokos hangja mennyire lenne elrontva, egyébként gamingre nem nagyon használnám. Kisebb részben tévét vegyesen SD, HD adást, nagyobb részben Youtube -ot szeretnék rajta nézni, meg Netflix -et. Ezek, plusz a döglődő LCD tévé miatt (nem biztos, hogy ráérek kivárni a Panát) hajlanék a Sony felé. De piszkálja a csőröm, hogy a Pana sokkal jobb lenne.

    Ti melyiket választanátok a helyemben és miért?

Új hozzászólás Aktív témák