Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz szkutyi #94733 üzenetére

    Munkahelyen vagyok. A jelentnél a fickó szalad egy folyosón, színes fények vannak a diszkó miatt, a folyosó végén van asszem egy lépcső, és ott amikor elindul felfelé...

    Este megpróbálom fotózni/videózni.

    [ Szerkesztve ]

  • zenit73

    aktív tag

    válasz szkutyi #94733 üzenetére

    Pár képkockát sikerült rögzítenem, látszik ahogy sötét képterületre bejön a fény, és fehéres-szürke fény cunamiként jelenik meg, 1ó 17p 00pm körül. Ez egy 1080p anyag, 16 GB a mérete. Film elején is láttam párszor, amikor búvárkodnak, és félhomály van.



    Az "utazók" c. filmben is láttam néhányszor ezt a jelenséget, az a film megvan 8 éve, az összes eddigi oled tv-men láttam többször, azokon hibátlan volt, most ezeken az új tv-ken, vagy régi tv-n, de cserélt új képernyővel látható néha.

    Nem tudom, nem vagyok szakértő, valszeg az összes selejtes panel nálam köt ki.
    Hozzáteszem, soha egy tv-m nem teszteltem, nem nézegettem rajta teszt videókat/fotókat, nem bújtam a fórumot, csak filmeztem és élveztem amit nyújt - tavaly őszig. 7 éve megvettem az első oled tv-m LG 55EG910V, 4 éves 1 hónapos korában tönkrement, 4 év garancia volt rá - kuka. Vettem egy LG 55BX-et, 2,5 évesen pixelhibás lett, kapott új panelt, így megismerkedtem ezzel a jelenséggel amiről szó van. 55BX kapott még egy új képernyőt, sokkal jobb lett de látható a hiba. Van egy 42C2-m, azon is látható a jelenség, de nem zavaró igazán, meg azt PC monitornak használom. 55C3-mon is látom néha, mint ahogy a fenti képek mutatják. Haveromnál 55CX-en minden teszt anyagom megnéztem, hibátlan, semmit nem láttam ezekből a képhibákból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák