Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro Koryak

    addikt

    válasz dropi #83005 üzenetére

    Nem tudom a kezelési mit ír, de ha valóban "azért annál mélyebben beleástam már magam a tévékbe", akkor tudnod kellene, hogy az olednek nem tesz jót az állandóan magas fényerő.
    Persze, a teknika van érted, csak ha beég, akkor meg jön az anyázás + deszarazoled.

    "De azért én nem feltételezem, hogy olyan funkciót (100% fényerő) építenek bele egy tévébe, amit ha használsz tönkremegy a tévéd"

    A gyártó pont lesz.rja, kifizetted, hazavitted, innentől neki haszna van.

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz dropi #83005 üzenetére

    Ha van egy 500 lóerős autód és állandóan padlógázon közlekedsz vele, szerinted nem fog idő előtt tönkrmenni egy-két dolog benne? De!
    Fékbetétek félévente, féktárcsa évente, féltengely évente, hengerfej kétévente, kuplung kétévente, komplett motorfelújítás bőven 100e előtt és ez csak a jéghegy csúcsa. De igazad van, a gépek vanak értünk. :D Én pl. azt szeretem, ha van valami kütyüm, az nézzen ki újnak amíg nálam van, mert gyűlölök ösze@aszott holmikat birtokolni. Ha valami törik/sérül, az vagy szerviz, vagy "kuka"... nálam. Oledet sem azért vettem, mert már közelítenek a mai led tv-k fényerejéhez, hanem mert csak az oled tud natívan végtelen kontrasztot. Természetesen nem csak azért, de már ez is elegendő indok lenne, hogy oledet nézzek.
    Ha megkérdezhetem, te miért nem vettél lcd-t (ledet), ha neked a fényerő ennyire prioritást élvező paraméter? Csak mert az oled még mindig nem tud olyan fényes lenni, mint egy led tv és be tud égni ma is. Nyilván semmi közöm hozzá, hogy miért vettél oledet, de azt gondolom, rosszul választottál. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák