Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz tasakos #76765 üzenetére

    Nekem 706 van 3 oldalas ambi és más a táv kb ennyi a különbség a 806 -hoz képest. Az Android nagyon flott, látványos jól kezelhető. Jól működik a Tv rendszere. Kodi stb felmegy rá. JÓ hardver van alatta.
    Elég sok frissítés jött a Tvre. most már tényleg pár bugot leszámítva szépen használható. Mindent is támogat, hangban és képben is.
    A fényerő nekem elég ,de nagyon világos a nappalim ezért nem teljesen kíméletes OLED- beállításokkal használom.
    Megbízható természetesen, jól szól és az Ambi szépen szuperál.
    A homogentiása és hibamentességre jók a panelek, amikkel szerelik, felső kategóriás a mozgásmegjelenítése és jók a képjavító funkciói sima háttér TV nézés közben.

    Igazából ár függő, hogy megéri e várnia 807-re. Azt a 10% eltérést azért óvatosan kezelném mert van ahol többet írnak. tegnap IFA-n, nagyot gurított Philips teljesen belép a felső kategóriába.
    Szóval elméletileg mostantól hivatalosan is forgalmazható lesz az új széria, hamarosan megérkezik a nem szürkeimportos boltokba is. ÉN az ártól és a valós nagyobb oldalak normal tesztjeitől tenném függővé a helyedben a döntést. A 10 % nem érne meg nekem mondjuk 100 ezer pénzt főleg hogy jelenleg az egyik legjobb ár/ érték arányú OLED tv-k szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Mathiask

    senior tag

    válasz tasakos #76765 üzenetére

    A rendszer maga jó szerintem.
    Nekem a HDR-el van képminőségi bajom. Konkrétan szerintem sötét. pl egy 30-40-es Oled fényerejű SDR-hez viszonyítva. Illetve van fényerő ha olyan a jelenet, de úgy általában a legtöbb filmnél sötétek az emberi arcok például. Amennyire én ha állítgatom, hogy elfogadható legyen, akkor a feketék bebuknak. De én ugye nem értek hozzá simán lehet, hogy rossz felé próbálom kompenzálni a sötét arcokat. Lehet minden oled ilyen, nincs összehasonlítási alapom. Vagy én vagyok elkalibrálva és a filmkészítők ilyennek tervezték.
    De ha minden jól megy jövő héten lesz kalibráció, szóval lehet onnantól jó lesz.
    Kicsit olyan mint itt Ben Affleck arca a középső képen. Azért nem ennyire, de hasonló a jelenség. Egyszerűen néhány filmnél nem hihető, hogy az adott jelenet fényviszonyainál(pl nappal az utcán, vagy kivilágított szobában) az arc ilyen sötét legyen.

Új hozzászólás Aktív témák