Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrone89

    tag

    válasz Bazsi81 #47641 üzenetére

    Szia! Őszintén, ez a heti 2-3 alkalom játék szerintem alapjáraton nem lenne gond, de az alkalmanként 6-8 óra már inkább, főleg ha egy-két játékkal játszol csak igazán. Alacsony oled fénnyel..gondolok itt 20-40 közötti értékre, szerintem nem nagyon kellene tartanod a beégéstől. Persze a veszélye attól még fent áll a technológiából kifolyólag és valószínűleg hosszabb távon lehetséges hogy érhetne kellemetlen "meglepetés". Mindenesetre ez a félelem a beégésétől ne tántorítson el. Kerülni kell a statikus elemeket mint pl csatorna logó stb. Játékoknál amennyire lehet a HUD-ot minimalizálni vagy kikapcsolni s persze ahogy írtam az oled fény ne legyen túl magas. Ellenben ha még is tartasz ettől nagyon, jó lehet egy nanocell vagy qled is. Manapság szerintem már minden komolyabb tv jó játékokra is, elég alacsony válaszidővel. Persze ezeknek a megjelenítési minősége valamilyen szinten el fog maradni az oledtől, de ebben Neked kell döntened. Lehet hogy tökéletes számodra egy nanocell vagy qled képe is, akkor nyugodtan válassz közöttük, ha nem tartod elég jónak ezeket akkor pedig oled. Ahogy írtam, ne aggódj a beégésen. Pici odafigyeléssel használva remélhetőleg hosszú időn keresztül kiszolgálhat Téged :)

Új hozzászólás Aktív témák