Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz rothfb #36111 üzenetére

    Mindkettőtöknek igaza van.
    De az alapállás ugye az, hogy adott egy hibás készülék ami helyett (vásárláskori áron) tudsz venni újat.

    És jogilag nincs folyamatosság, tehát minden úgy számít mintha az újat vennéd először és nem is létezett a rossz vásárlásod. (Szerződés előtti állapot visszaállítása)

  • renatto

    őstag

    válasz rothfb #36111 üzenetére

    3-4 évről volt szó...
    Nem tud DolbyVision-t, se Dolby Atmos-t, gyenge a menüje és a médialejátszója és HDMI 2.1-et sem tud. A szerviz meg ugye... ;] Szóval van rá ok bőven, hogy lemaradásnak nevezzem, már most, ha ennyire kierőszakoltad. De ne vedd magadra! :N
    Nem előny hogy új tévét kapott?! Ez azért komoly! Jól kitoltak vele, így 4 év után! :C Tudva hogy a Pana 700k helyett csak egy 425k-s tévére volt képes, végül is csak majd egy másik tévé árát nyelte le... LG tényleg jól genyó. ;)

    Az a vicc, hogy már 1-2 halott pixel vagy panelcsere miatt itt gyomorgörcsről beszélsz. Egy hős vagyok, hogy túléltem a pixelhibát és a panelcserét is! :DD És még egy 32" tévét is néztem 3 hétig....

    Hát ja, akkor igénytelen vagyok, mert nem a halott pixeleket nézem.

    Lehet hogy téged nem érdekel, hogy neki 3-4-500.000 forinttal többért "elviszik" a tévéjét, de ez ettől még gazdaságilag pont ennyi "hasznot jelent" neki, neked meg "bukó"-t. De ezek szerint van akinek fél milla a fóf@sz. :R De ettől még a másik jó "üzlet", nem ez.

    (#36121) Gaben360 Az a "nettó hülyeség", hogy nem érzed a különbséget a "több a gond" és az általad bejelentett "a B problémás," között.

    (#36120) Darth_Revan Ez lehet magában a videóban is (erre tippelnék), pláne mivel egy time-lapse felvétel, de lehet hogy a kamera adja rosszul vissza. Nem tapasztaltam még ilyet, a B7-en sem.

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák