Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Joshi #23286 üzenetére

    Ez mind elmélet... fogalmad sincs, hogy valójában mi fog történni, és mit mennyire kell variálni.

    A CNN logós tesztet én is láttam, hogy ott magas fényerőn a pirosat be tudták égetni egy év alatt. Direkt.

    De még a windows desktopos használat sem jelent ilyen jellegű fix tartalmat a képernyőn soha, hátmég olyan fényerőt. (minimális józan paraszti ésszel használva)
    A játék hudos teszt meg szintén ott van rtings-en, semmi maradandót nem okozott, pedig bőven van mindenféle fix elem a képen.

    Innentől én azt tudom elképzelni maximum, hogy az egyszeri paraszt hazaviszi, rásüt a nap az ablakból fullba, ezért jó magasan hagyja az oled fényt, majd éjjel nappal megy a piros logós rtlklub (az még az?). Neki be fog égni. Na puff. Mindenki másnak aki ésszel használja meg soha semmi, főleg azon a 3-8 éven belül, amennyit egy ilyen tv max teljesít egy embernél.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák