Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0077

    tag

    Sziasztok,

    Akciókamerát szeretnék offroad autóra. A cél az lenne, hogy minél jobb felvételt csináljon nagyobb rázkódás mellett is, természetesen azért ésszerű áron, mert többre is szükségünk lenne majd. A Gopro sajnos elég drága, plusz a teszt videók minősége sem győztek meg arról, hogy akár 10e Ft-tal többet érne egy hasonló kategóriás Sjcam-hoz képest, nemhogy a dupláját.

    Jelenleg ezek között gondolkodok, teszt videók alapján:
    Árukereső

    Elsősorban SJ5000X Elite és SJ6 Legend között gondolkodtam, az áruk miatt. Sajnos, ahogy láttam csak az SJ6-hoz rendelhető távirányító (ami hasznos lehet ha a kamerát kintre rakjuk az autón.) Viszont ahhoz képest, hogy újabb típus a videók alapján mintha rosszabb felvételt csinálna az Sj5000 Elite-hez képest.
    Lamax X10 Taurusban az tetszik, hogy alap tartozéka a távirányító, ami az SJ6 és 7-hez közel plusz 10e Ft.

    Van valakinek gyakorlati tapasztalata bármelyik kamerával? Minden infó jól jönne!

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • b0077

    tag

    válasz Szoles #1199 üzenetére

    Szia,

    Köszönöm a választ, én is az SJ5000X Elite mellett döntöttem végül. Több tesztvideót is néztem azok alapján az jött le, hogy az SJ6 (ez az ára is mutatja) semmivel sem tud jobb képet, inkább csak inkább funkcionalitásban (Bluetooth táv., első kijelző) tud többet. Nekem is eszembe jutott, hogy lehet benne csalóka teszt videó is, de több elvileg különálló videó csak nem hazudik annyit. :) Igen a funkcióit én is átnéztem és nem biztos, hogy a távirányító annyira nagy dolog, hogy megérte volna csak azért az SJ6-osat választani. Tényleg helyettesíthető egy okostelefonnal, amit mondjuk egy külső ember kapcsol. (az autóban ülve nem szívesen okostelefonoznék :) ) De, ha jól olvastam a kézikönyvben, akár autó indulásra (mozgásra) vagy szivargyújtóra (gyújtás ráadás vagy akár plusz kapcsoló) kötve is beállítható a felvétel indítás. Ekkor meg fölösleges a távirányító.

    Hétfőn érkezik a cucc és a kiegészítői, majd kiderül mit tud, következőnek vagy ezt a típust vagy az SJ7-eset rendelem a www.banggood.com-ról (ott elérhető áron van az SJ7 és az SJ5000X Elite is jóval olcsóbb). Ha meglesz feldobok egy teszt videót :)

  • b0077

    tag

    válasz Tommmysun #1208 üzenetére

    Szia,

    Ez a GitUp sem tűnik rossznak, még nem találkoztam ezzel a típussal, de egy alternatívának ez is jó. Teszt videó alapján talán kicsit élesebb az SJ5000X Elite képe.

Új hozzászólás Aktív témák