Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz focvis #9026 üzenetére

    Hello, hát nagyon köszi, bíztam benne, hogy nem totál off itt a kérdésem, de végülis olaj témát érint többé-kevésbé. :R

    Kíváncsi vagyok más véleményére is majd.

    220-ezernél járok, Ford (benne Volvo, gyárilag) öthengeres 2.5T, nagyon jól összerakták és prevencióra hajtanék én is.

    Ugye motorolajjal az van, hogy 10-ből 9x ahány kereskedő és/vagy szakértő, annyifélét mondanak, Castrol jó, Castrol szar, Aral jó, Aral szar, Mannol jó (!!!??) - Mannol szar, és a lista végtelen, lényegében az embert ott vezetik meg ahol akarják, miközben hozzáértés nem nagyon van, se statisztika, se semmi, mindenki mond mindenfélét.

    Ergo, legjobb esetben is max. egy "közepes" olajjal etetem az autót, bármilyen csilivilit is nézzek bele, ide állunk fel mint alapvonalra, és akkor a hulladék oktánszámú benzinbe - ezt úgyis kipöfögöm - kevésbé rizikó akármit is beletenni, mehet néha ez-az, Spuritól kezdve ki mit a szájíze szerint (szitu dettó, "ez tuti", "ez szar"....) .. de hogy az olajba mit tesz az ember adalékot extrát, az már kényesebb kérdés, gondoltam behozom.

    Szóval, ha mások is szólnának, hálás lennék. Neked pedig köszi mégegyszer. :R

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák